مبارزان فلسطینی با استفاده از بمب در شهر جنین ۱۷ نظامی اسرائیلی را زخمی کردند.

 

به گزارش جماران به نقل از الجزیره ، در انفجار بمب در مسیر خودروی زرهی ارتش رژیم صهیونیستی در  شهر جنین در شمال کرانه باختری، ۱۷ نظامی این رژیم زخمی شدند.

بنابر گزارش خبرگزاری شهاب فلسطین، نظامیان صهیونیست چهارشنبه شب به شهر جنین واقع در شمال کرانه باختری بورش بردند و با نیروهای مقاومت فلسطین درگیر شدند.

در همین حال رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که در پی انفجار بمب در مسیر خودروی زرهی ارتش رژیم صهیونیستی در شهر جنین، ۱۷ نظامی این رژیم زخمی شدند.

منابع فلسطینی گزارش دادند که درگیری شدیدی بین نظامیان صهیونیست و نیروهای مقاومت فلسطین در شهر جنین در جریان است.

درهمین حال، دبیرکل سازمان ملل متحد در گزارش سالانه خود با عنوان "کودکان در درگیری‌های مسلحانه" نام رژیم اسرائیل را به صورت رسمی در فهرست سیاه ناقضان حقوق کودکان در جهان قرار دارد.

"ویرجینیا گامبا" نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور کودکان و درگیری‌های مسلحانه، گزارش سالانه کودکان در درگیری‌های مسلحانه را روز چهارشنبه به وقت محلی (۶ تیرماه ۱۴۰۳ برابر با ۲۶ ژوئن ۲۰۲۴ ) در نشست شورای امنیت قرائت کرد و گفت: دبیرکل سازمان ملل متحد با ارزیابی تخلفات شدیدی که علیه کودکان صورت گرفته است، نیروهای مسلح و امنیتی اسرائیل را برای کشتن و ناقص کردن کودکان و حمله به مدارس و بیمارستان ها در فهرست ناقضان حقوق کودکان قرار داده است

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.