اسرائیل اذعان کرد که شب گذشته حزب الله لبنان یک پهپاد به سمت منطقه «مرج بن عامر» در 40 کیلومتری مرز لبنان پرتاب کرد و سامانه های دفاعی این رژیم در رهگیری آن ناکام شدند.

به گزارش جماران به نقل از الجزیره، ارتش اسرائیل اذعان کرد که شب گذشته حزب الله لبنان یک پهپاد به سمت منطقه «مرج بن عامر» در 40 کیلومتری مرز لبنان پرتاب کرد و سامانه های دفاعی این رژیم در رهگیری آن ناکام شدند.

خبرنگار الجزیره نیز گفت که آژیرهای خطر در  چندین منطقه از شمال جولال اشغالی از بیم نفوذ یک پهپاد به صدا در آمده است.

خبرنگار الجزیره علاوه بر آن گزارش داد که آژیرهای خطر در منطقه«صفد» و «برییه» در الجلیل در شمال فلسطین اشغالی از بیم شلیک راکت به صدا در آمدند.

پیش از این حزب الله لبنان از حمله پهپادی به واحدهای توپخانه و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

بنابر این گزارش، حزب‌الله لبنان روز شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که واحدهای توپخانه‌ ارتش رژیم صهیونیستی را در منطقه «سنئیم» واقع در کشتزارهای اشغالی شبعا با پهپاد هدف قرار داده است.

حزب الله در بیانیه دیگری نیز اعلام کرد که محل استقرار افسران و نظامیان دشمن صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را با پهپاد هدف قرار داد که با دقت به هدف اصابت کرد.

رسانه‌های مقاومت در جنوب لبنان روز پنجشنبه (17 خرداد) صحنه‌هایی از عملیات هدف قرار دادن سکوی گنبد آهنین در شمال فلسطین اشغالی را به نمایش گذاشتند.

در این حمله سکوی گنبد آهنین در پادگان «راموت نفتالی» ارتش رژیم صهیونیستی واقع در شمال فلسطین اشغالی هدف قرارگرفت.

منابع خبری بامداد چهارشنبه (16 خرداد ماه ) نیز از حمله موشکی حزب الله لبنان به مواضع نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

چندین موشک از جنوب لبنان به سمت پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی در الجلیل غربی در شمال فلسطین اشغالی شلیک شد.

مقاومت اسلامی لبنان نیز اعلام کرد که گروهی از سربازان دشمن را هنگام ورود به پایگاه نظامی المالکیه با توپخانه گلوله‌باران کردیم و مستقیماً به هدف اصابت کرد.

از سوی دیگر روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت نیز گزارش داد که ۱۰ فروند راکت از سمت لبنان به منطقه الجلیل شلیک و آژیر خطر در المالکیه به صدا درآمده است.

حزب‌الله لبنان در چندماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در باریکه غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.