رسانه های اسرائیلی نیز گزارش دادند که ده ها انفجار منطقه میرون در شمال فلسطین اشغالی را در پی این حمله گسترده به لرزه درآورده است.

به گزارش جماران به نقل از الجزیره، منابع خبری بامداد یکشنبه از شلیک ده‌ها فروند موشک به منطقه میرون واقع در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

این منابع گفتند که ۳۰ فروند موشک از جنوب لبنان به سمت منطقه جبل الجرمق که پایگاه نظامی میرون رژیم صهیونیستی در آن قرار دارد، شلیک شده و آژیرهای هشدار در این منطقه به صدا در آمده است.

بر اساس این گزارش، منابع صهیونیستی گزارش دادند که صدای انفجارهای شدید در منطقه میرون به گوش می‌رسد.

 حزب الله نیز در بیانیه ای لبنان اعلام کرد که در پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به جنوب لبنان، به خصوص روستاهای القوزح، مرکبا و صربین، رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان با دهها موشک کاتیوشا، شهرک میرون و شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف آن را مورد هدف قرار داده اند.

رسانه های اسرائیلی نیز گزارش دادند که ده ها انفجار منطقه میرون در شمال فلسطین اشغالی را در پی این حمله گسترده به لرزه درآورده است.

این رسانه ها  که این حمله حزب الله حمله سنگین توصیف کردند تأکید کردند که پایگاه نظامی راهبردی میرون تا کنون در معرض چنین حمله شدیدی قرار نگرفته بود.

برخی رسانه های اسرائیلی نیز از زخمی شدن یک نظامی اسرائیلی در این حمله خبر دادند.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.