رژیم اشغالگر طی 24 ساعت گذشته 9 جنایت مرتکب شد که در پی آن 83 شهروند فلسطینی به شهادت رسیدند و 142 شهروند دیگر زخمی شدند.

به گزارش جماران به نقل از الجزیره، وزارت بهداشت نوار غزه تأکید کرد که رژیم اشغالگر طی 24 ساعت گذشته 9 جنایت مرتکب شد که در پی آن 83 شهروند فلسطینی به شهادت رسیدند و 142 شهروند دیگر زخمی شدند.

بدین ترتیب شمار شهدای تجاوز وحشیانه رژیم اشغالکر به نوار غزه از هفتم اکتبر تا کنون به 30هزار و 800 شهید رسید.

همچنین شمار زخمی ها در همین مدت نیز به 72هزار و 298 نفر رسید.

 

شمار کشته های ارتش رژیم اشغالگر به 587 تن رسید

با کشته شدن یک نظامی دیگر رژیم صهیونیستی، تعداد کشته شدگان ارتش رژیم اشغالگر به 587 تن رسید.

بنابر این گزارش، ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی شامگاه چهارشنبه اعتراف کرد که در نبرد زمینی با مقاومت فلسطین در جنوب باریکه غزه، یک نظامی این رژیم کشته و 13 تن دیگر زخمی شدند که حال برخی از آنها وخیم است.

ارتش رژیم صهیونیستی از کشته شدن «دیوید ساسون» گروهبان (21 ساله) در نبردی در جنوب باریکه غزه خبر داد.

بنابر این، ارتش اشغالگر به کشته شدن 587 افسر و سرباز اسرائیلی از 7 اکتبر (15 مهر ماه/ آغاز عملیات طوفان االقصی) اذعان کرده است از این تعداد، 247 نفر در نبردهای زمینی در داخل غزه کشته شده‌اند.

ارتش اشغالگر اذعان کرد که در نبرد اخیر 12 سرباز و یک افسر مجروح شدند که حال پنج تن از آنها وخیم است.

بر اساس تحقیقات ارتش اشغالگر تلفات نظامیان این رژیم بر اثر مواد منفجره‌ کارگذاشته شده از سوی مقاومت فلسطین در ورودی ساختمانی در شهرک «حمد» در غرب خان‌یونس صورت گرفته است. نیروهای مقاومت در این منطقه در کمین نظامیان صهیونیست بودند.

در همین حال رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به کشته شدن 4 فرمانده تیپ، 39 فرمانده گروهان، 13 فرمانده گردان، 9 سرهنگ دوم و افسر ستاد از 7 اکتبر (15 مهر / آغاز عملیات «طوفان الاقصی») تا کنون اذعان کرده است.

منابع رسانه ای می گویند با توجه به سیاست قطره چکانی اطلاعات و انحصار انتشار اخبار نظامی در دست مسوولان رژیم صهیونیستی، شمار تلفات نظامیان اسراییلی بسیار بیشتر از آمار و ارقام رسمی اعلام شده از سوی این رژیم است.

 

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

کلمات کلیدی جنگ غزه 2023
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.