این روزنامه اسرائیلی نوشت که شهرک های «المطله، شلومی و المناره» بیشترین آسیب را از این حملات متحمل شدند.

به گزارش جماران به نقل از الجزیره، روزنامه یدیعوت آحارنوت اسرائیل نوشت که بیش از 500 خانه و ساختمان در الجلیل بالا در شمال فلسطین اشغالی از ابتدای جنگ تا کنون در حملات حزب الله لبنان تخریب شدند.

این روزنامه اسرائیلی نوشت که شهرک های «المطله، شلومی و المناره» بیشترین آسیب را از این حملات متحمل شدند.

این روزنامه به نقل از رئیس شورای شهر شلومی نوشت که اصابت موشک های «برکان» به این شهرک بیشتر شده است و گفت:« ما در خطر واقعی هستیم».

در همین حال، شبکه 12 تلویزیون اسرائیل اعلام کرد که دو موشک ضد زره شلیک شده از سمت لبنان در منطقه «جبل الشیخ» در جولان اشغالی اصابت کردند. هنوز از تلفات این حمله موشکی گزارشی منتشر نشده است.

در همین حال،حزب الله لبنان از شهادت یکی از رزمندگان مقاومت در راستای حمایت از آرمان های ملت فلسطین و دفاع از مردم مظلوم آن خبر داد.

به گزارش رسانه های لبنانی، حزب الله لبنان در بیانیه ای از شهادت رزمنده مجاهد «محمد نایف حمود» (حیدر) متولد ۱۹۹۰ میلادی از روستای «بیت لیف» در جنوب این کشور خبر داد.

رزمندگان مقاومت لبنان از روز هشتم اکتبر (۱۶ مهر) و تنها یک روز پس از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» در غزه، وارد رویارویی با دشمن صهیونیستی شده‌اند، حزب‌الله لبنان از این تاریخ و در امتداد بیش از یکصد کیلومتر، بارها مواضع اشغالگران را هدف قرار داده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

 

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.