بایدن که در طول روزهای هفته در کاخ سفید به سر می برد و تعطیلات آخر هفته را در ایالت دلاور که خانه اش آن جاست به سر می برد گفت: « من خانه ای ندارم تا آن جا بروم!»

به گزارش جماران به نقل از آسوشتیدپرس،«جو بایدن» رهبر آمریکا به کلیسای«سنت ادموند» در شهر «ریهوپوث بیچ» در ایالت «دلاور» پناه برد و تأکید کرد که او« هیچ جای دیگری ندارد تا آن جا برود».

بایدن روز یکشنبه پس از آن که برای حضور در مراسم مذهبی در کلیسای کاتولیک سنت ادموند رفته بود به شکل ناگهانی با خبرنگاران تماس گرفت  تا به آنها بگوید که وی در مرخصی به سر نمی برد.

بایدن که در طول روزهای هفته در کاخ سفید به سر می برد و تعطیلات آخر هفته را در ایالت دلاور که خانه اش آن جاست به سر می برد گفت: « من خانه ای ندارم تا آن جا بروم!»

رئیس جمهور آمریکا اشاره کرد که دستگاه سرویس مخفی آمریکا از مدتی پیش تا کنون در مقر اصلی اقامتش در «ویلمنگتون»در ایالت دلاور در حال انجام اقداماتی است تا آن را امن تر کند و افزود: وقتی بیایم دلاور جایی ندارم بروم به استثنای کلیسا، من فقط یک روز این جا هستم»

وقتی از بایدن پرسیده شد که آیا بی خانمان است گفت:نه، بی خانمان نیستم...فقط یک خانه دارم.خانه زیبایی دارم.من امروز این جا هستم چون نمی توانم بروم خانه ام».

بایدن شنبه شب به ساحل دلاور رسید. وی نصف روز خود را در فلوریدا برای بازید از خسارت های ناشی از توفان ادالیا سپری کرد.

دو هفته پیش نیز بایدن و خانواده اش یک هفته را در منطقه دریاچه «تاهو» در ایالت«نوادا» سپری کردند و طی آن از کمیته ملی حزب جمهوریخواه بازدید کرد. وی مجبور شد به دلیل تخلیه کاخ سفید در آخر هفته ها به آن جا برود.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

کلمات کلیدی جو بایدن

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.