نخست وزیر انگلیس نزدیک بود که در دریا غرق شود.

به گزارش جماران، یک روزنامه انگلیسی نوشت که «بوریس جانسون» نخست وزیر انگلیس در جریان تعطیلات تابستانی سال گذشته با خانواده اش در اسکاتلند نزدیک بود در دریا غرق شود.

روزنامه  انگلیسی «تایمز» در این زمینه نوشت: بوریس جانسون سال گذشته در تعطیلات تابستانی که با خانواده خود در اسکاتلند بود، نزدیک بود در دریا غرق شود.

این روزنامه نوشت: نخست‌وزیر در حال سپری کردن تعطیلات خود با پسر و عروسش در سواحل شمال غربی انگلیس بود که حادثه رخ داد. گرچه گفته می‌شود این تعطیلات بدون حادثه تمام شد، ولی منابع آگاه می‌گویند جانسون در یک لحظه درحال شنا به کسی نیاز داشت که او را نجات دهد، زیرا از ساحل دور شده بود.

تایمز به‌نقل از منابع ناشناسی که هنگام قایقرانی وی را از آب بیرون کشیدند، گزارش کرد: جانسون هر لحظه از ساحل دور و دورتر می‌شد. پس از بروز حادثه، محافظان نخست‌وزیر که از ساحل شاهد اوضاع بودند، قصد داشتند با یک بالگرد نجات تماس بگیرند. جانسون سرانجام موفق شد خود را به ساحل برساند، ولی به محافظانی نیاز دارد که بتوانند در کنار او شنا کنند.

یک منبع گفت که همه چیز داشت خوب پیش می رفت اما نزدیک بود یک فاجعه رخ دهد.

جانسون به شناگری قوی شناخته شده است و در جریان نشست گروه هفت در سال جاری در حال شنا در خلیج کاربیس از او فیلم گرفته شده است.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.