رهبر جمهوریخواهان در کنگره به یک عضو جمهوریخواه کنگره حمله کرد و وی را غده سراطنی حزبش توصیف کرد.

 

به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، «میچ مک کانل»رهبر حزب جمهوریخواه آمریکا در مجلس سنا به شدت از «دروغ های دیوانه وار و توهم توطئه »که «مارگوری تیلور گرین»  ترویج می کند، انتقاد کرد.

مک کانل دروغ ها و توهم توطئه ای که گرین ترویج می کند را به «مثابه غده سرطانی برای حزب جمهوری خواه» توصیف کرد.

روزنامه هیل به نقل از مک کانل نوشت:« شخصی که گمان می کند که شاید هیچ هواپیمایی به ساختمان پنتاگون در 11 سپتامبر برخورد نکرده باشد، حوادث وحشتناک تیراندازی در مدارس ساختگی است و خانواده کلینتون هواپیمای جان کندی پس را سرنگون کردند در واقعیت زندگی نمی کند».

این روزنامه در ادامه نوشت که مک کانل در ادامه انتقادش از گرین اسم وی را به شکل مستقیم ذکر نکرد اما گرین در گفتن اینکه«جمهوریخواهان ضعیف،خودشان سرطان واقعی در حزب جمهوریخواه هستند» تردیدی نکرده است.

چندی پیش نیز  روزنامه ایندیپندنت گزارش داد که «مارگوری تیلور گرین» عضو جمهوریخواه کنگره آمریکا با ارائه یک شکایت خواستار برکناری «جو بایدن» رئیس جمهور جدید این کشور شد.

گرین در توئیتی در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت: « همین الان شکایتی را ارائه کردم و در آن خواستار برکناری جو بایدن رئیس جمهور شدم و خواهیم دید که  کارها چگونه پیش می رود».

گرین تصریح کرد:« بایدن برای به عهده گرفتن پست ریاست جمهوری لیاقت ندارد و دارای تاریخی طولانی و نگران کننده سوء استفاده از قدرت به عنوان معاون رئیس جمهور باراک اوباماست».

گرین همچنین به مراسم انتصاب بایدن حمله کرد و گفت:«مراسم انتصاب گویی سیطره دولت نظامی یک حزب بر 30 هزار نظامی بود...به مردم گفتند که شرکت نکنند و پرچم ها برای نشان دادن حمایت جعلی برافراشته شد».

 

 

 

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.