دردسر توهین ترامپ به نظامیان آمریکایی همچنان ادامه دارد و رئیس جمهور آمریکا در این مساله همچنان در موضع دفاعی قرار دارد.

 

به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا تأکید کرد که 27 شاهد برای رد گفته های منسوب به وی درباره سربازان آمریکایی که در جنگ جهانی اول شرکت کرده بودند، دارد.

ترامپ در گفت و گو با شبکه تلویزیونی«فاکس نیوز» گفت: بدترین دروغ محض،من در برابر قبرهای سربازان مان که به آنها احترام می گذارم ایستادم...دروغ گفتند(منظورش رسانه هاست) که من این سربازان را شکست خورده توصیف کردم.27 شخصیت گفتند که این رخ نداده است. این تأسف بار است که ببینیم چنین چیزی رخ می دهد،دروغ محض است».

پیش از این مجله آتلانتیک در گزارشی در سوم سپتامبر نوشت که دونالد ترامپ در سال 2018 حاضر نشد به مقبره ای در حومه پاریس برود که در آن سربازان آمریکایی دفن شده اند که در جنگ جهانی اول شرکت کرده بودند.

این مجله به نقل از برخی منابع ناشناس نوشت که رئیس جمهور آمریکا گفت که مقبره «پر از آدم های شکست خورده است». این در حالی است که ترامپ این مساله را تکذیب کرد و کسانی که آن را نقل کرده اند دروغگو توصیف کرد و هدف شان تأثیر بر نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر است.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی دونالد ترامپ
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.