قاضی ایالت نیویورک به طور موقت از انتشار کتاب افشاگرانه علیه ترامپ به قلم مری ترامپ برادرزاده اش جلوگیری کرد.

 

به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم،یک قاضی در ایالت «نیویورک» آمریکا حکم توقف موقت انتشار کتاب افشاگرانه درباره خانواده «ترامپ»  به قلم«مری ترامپ» برادرزاده رئیس جمهور آمریکا را صادر کرد.

 یک قاضی ایالت نیویورک حکم مقدماتی را صادر کرد و در آن توقف موقت انتشار کتاب جنجالی و افشاگرانه درباره خانواده دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به قلم مری ترامپ، برادرزاده ترامپ را خواستار شد.

این قاضی بهانه جلوگیری از انتشار کتاب را مخالفت اش با توافقنامه سری بودن مربوط به ارث «فِرد ترامپ بزرگ» پدر دونالد ترامپ که در سال 1999 درگذشت اعلام کرد.

وکیل مری ترامپ در این باره گفت که حکم دادگاه موقت است، اما کماکان محدویت‌ها برگفتمان سیاسی پابرجاست و این به صراحت نقض متمم اول قانون اساسی ایالات متحده آمریکا است. ما بلافاصه تقاضای تجدید نظر خواهیم کرد.

تیم حقوقی حامی منافع مری ترامپ و انتشارات«سایمون اند شوستر» به حکم دادگاه برای جلوگیری از انتشار کتاب اعتراض کرد.

وکیل مدافع مری ترامپ تأکید کرد که این کتاب حاوی مسائل بسیار مهمی برای جامعه است و به رئیس جمهور کنونی ایالات متحده امریکا مرتبط است و نباید در سال انتخابات یک روز هم جلوی انتشار آن را گرفت.

قرار است جلسه دیگری درباره این کتاب در دهم جولای برگزار شود.

این در حالی است که «پیتر کلی» قاضی آمریکایی منطقه کوئینز شکایت «رابرت ترامپ» برادر کوچک‌تر رئیس‌جمهور آمریکا را برای جلوگیری از انتشار این کتاب افشاگرانه که قرار است اسرار داخلی خانواده ترامپ را بازگو کند، رد کرده و انتشار این کتاب را بلامانع دانسته بود.

کتاب مری ترامپ  دختر «فِرد ترامپ کوچک» برادر بزرگ  دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که در سال 1981 در سن 42 سالگی از دنیا رفت،قرار است ۲۸ جولای  منتشر شود. ناشر کتاب گفته مری در این کتاب تصویری افشاگرانه از فضای مسموم خانواده دونالد ترامپ ارائه خواهد کرد.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.