عبدالکریم گراوند روز چهارشنبه در آئین افتتاح ستاد انتخابات استان بوشهر افزود: در این شرایط حساس در کنار همه گام‌هایی که برای رشد اقتصاد و رونق تولید برداشته می‌شود برگزاری انتخاباتی در تراز نظام جمهوری اسلامی با حضور مردم ثابت می‌کند، آنان پشتیبان نظام هستند.

وی تاکید کرد: در این ارتباط مجریان و ناظران امر انتخابات برای برگزاری انتخاباتی قانومند، سالم و پاک در دفاع از آرمان‌ها و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی تلاش کنند.

گراوند ادامه داد: حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات دوم اسفند فشار حداکثری دشمن را کاهش می‌دهد و گام بلندی از سوی مردم درمسیر دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن است.

استاندار بوشهر گفت: انجام وظایف براساس مر قانون منافاتی با همدلی ندارد و در زمان حاضر فضای همدلی خوبی بر استان حاکم است و هیات‌های اجرایی و نظارت براساس وظیفه قانونی خود گام برمی‌دارند و نتیجه انتخابات هرچه باشد نظر مردم است و برای همه مهم و محترم است.

وی با تاکید بر رعایت قانون از سوی داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: براساس قانون یک هفته مانده به انتخابات زمان رسمی تبلیغات است و همه داوطلبان باید به این اصل احترام بگذارند و در زمان قانونی از این فرصت استفاده کنند.

استاندار بوشهر گفت: هیچ یک از داوطلبان حق ندارند از الان که در گام نخست قرار داریم از فضای مجازی برای معرفی و انجام تبلیغات استفاده کنند و درصورت هرگونه انجام تبلیغاتی ازسوی پلیس فتا پیگیری می‌شود.

وی ادامه داد: داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باید قانونمندی را رعایت کنند زیرا مسیر توسعه و پیشرفت کشور توسط آنان ریل‌گذاری می‌شود و به‌طور یقین تخلف‌ها در احراز صلاحیت‌ها تاثیرگذار خواهد بود.

گراوند گفت: داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رقابت را با تخریب همدیگر اشتباه نگیرند و در فضای سالم برنامه‌های خود را اعلام کنند و اجازه دهند مردم قضاوت کنند.

وی درباره ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: با دستور وزیر کشور با توجه به تاریخ مشخص شده فرایند اجرای انتخابات آغاز و در همین ارتباط ستاد انتخابات در استان‌ها شکل گرفته‌است.

گراوند گفت: ستاد انتخابات وظیفه راهبری را برعهده دارد و مسئولیت اجرا برعهده فرمانداران مراکز حوزه انتخابیه است.

وی یادآور شد: در ذیل ستاد انتخابات کمیته‌های مختلفی از جمله امنیتی، اطلاع‌رسانی، برنامه‌ریزی، حقوقی و پشتیبانی برای برگزاری مطلوب و هرچه بهتر انتخابات تشکیل شده‌است.

استاندار بوشهر یادآور شد: با همدلی خوبی که بین ستاد انتخابات، هیات‌های اجرایی و نظارت وجود دارد استان الگوی خوبی از تعامل، همدلی و همراهی به شمار می‌رود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.