غلامرضا دانش‌فر روز دوشنبه در بازدید از مدرسه‌های شهر بوشهر افزود: از این شمار ۱۲۷هزار و ۲۲۹ بسته در میان دانش‌آموزان کلاس‌های اول تا ششم ابتدایی و ۲۳هزار و ۷۷۷ بسته نیز در بین دانش‌آموزان مقطع متوسطه توزیع شده‌است.

وی اضافه کرد: همچنین ۹ هزار و ۶۴۵ و پنج هزار و ۶۰۶ بسته آموزشی نیز به ترتیب در اختیار دانش‌آموزان متوسطه فنی و حرفه‌ای و کاردانش قرار گرفته‌است.

دانش‌فر بیان کرد: از میان مناطق هجده‌گانه استان بوشهر از نظر برخورداری از بسته‌های آموزشی شهرستان بوشهر با ۴۳هزار و ۴۱۶ و دشتستان با ۲۵ هزار و ۴۸۱ در بالای جدول قرار دارند.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: از سال تحصیلی آینده تهیه و توزیع کتاب‌های درسی بین دانش‌آموزان همه مقاطع تحصیلی از سوی این اداره‌کل انجام می‌شود.

وی شرط ثبت نام بموقع دانش‌آموزان در سامانه سفارش کتاب را ضروری دانست و افزود: در آغازین روزهای سال تحصیلی جدید، دانش‌آموزان حوزه‌های ابتدایی و نظری بدون هیچ گونه مشکلی کتاب‌های درسی خود را دریافت کردند.

دانش‌فر با تاکید براینکه" مشکل همه هنرآموزان رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش از لحاظ دریافت کتاب‌های درسی در حال برطرف شدن است" اضافه کرد: به‌دلیل تنوع زمان ثبت نام هنرآموزان رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش مشکلات جزیی در توزیع کتاب‌های درسی بین این هنرآموزان بوجود آمده بود که بتدریج در برطرف می‌شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.