سرپرست بهزیستی استان بوشهر شنبه شب گفت: با توجه به آماده بودن زمینه عملیاتی انجام کار شامل تشکیل پرونده، گرفتن پروانه‌های ساخت، تحویل زمین و انعقاد قرار داد با بانک عامل، امیدواریم کار پایان و تحویل واحدها در زمان تعیین شده ۶ تا ۸ ماه انجام شود.

علیرضاحاجیونی افزود: سابقه درخشان بسیج در عرصه جهادهای علمی و عملیاتی از سال‌های دفاع مقدس تاکنون بر هیچ کس پوشیده نیست و با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌هایی که از این نهاد مقدس سراغ داریم، امیدورایم این سازه‌ها با بهترین کیفیت احداث و تحویل مددجویان شود.

وی بیان کرد: با توجه به اعتباری که برای این منظور اختصاص یافته واحدهای مسکونی ۵۰ تا ۶۰ متری احداث می‌شود اما مددجویان، متناسب با سهم آورده خود، این امکان را دارند که متراژ مسکن خود را بالاتر ببرند.

حاجیونی اظهار داشت: تسهیلات قرض‌الحسنه پرداختی معادل ۴۰ میلیون تومان است اما اعتباری معادل ۱۰ میلیون تومان نیز از طرف‌ بسیج سازندگی و بهزیستی استان به عنوان کمک‌های بلاعوض به این افراد اختصاص می‌یابد.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: ذات سپاه، خدمت رسانی بی‌منت و خالصانه به مردم بویژه محرومان در کل نقاط کشور بوده و هست و احداث این واحدهای مسکونی برای مددجویان بهزیستی مصداقی از این خدمت صادقانه است.

سرهنگ پاسدار سهراب انبارکی گفت: با توجه به روحیه جهادی، تلاش و تعهد مضاعفی که در بین کارکنان بسیج سازندگی وجود دارد امیدواریم ساخت این واحدها در زمان مقرر و با کیفیت مطلوب ساخته و تحویل شود.

وی افزود: بخش عمده کار ساخت در نیمه دوم سال جاری انجام می‌شود و امیدواریم این خانه در نیمه اول سال آینده تحویل مددجویان شود.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان بوشهر گفت: ۱۵۰ واحد مسکن به طور عادلانه بین همه شهرستان‌ها توزیع شده و با توجه به پیش بینی و تامین منابع اعتباری مورد نظر واحدها، همکاری خوب بنیاد مسکن و بانک عامل و اراده مصمم در بسیج سازندگی استان امید است کار ساخت واحدها بموقع انجام شود.

سپاه امام صادق (ع) سال گذشته یکهزار واحد مسکونی ویژه مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان بوشهر را احداث و این بار هم مددجویان جامعه بهزیستی را حمایت خواهد کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.