به گزارش ایرنا، اکبر توسلی روز دوشنبه در نشست شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: پروژه پارکینگ طبقاتی به عنوان یکی از دستاوردهای مهم شورای پنجم شهر بوشهر سال گذشته کلنگ زنی شده ولی اکنون خبری از احداث آن نیست.
وی یادآورشد: این طرح با توجه به اینکه ایجاد کننده درآمدی پایدار برای شهرداری بوشهر است باید روند احداث آن شتاب گیرد.
توسلی افزود: این پروژه اگر در مقطعی با اعتبار 150 تا 200 میلیارد ریال قابلیت احداث داشت اکنون باید بیش از 700 میلیارد ریال نیاز دارد.
وی گفت: در این زمینه انتظار می رود با آسیب شناسی کار براساس یک برنامه زمان بندی برای رفع موانع احداث طرح اقدام شود.
توسلی در ارتباط با ایستگاه های دوچرخه شهر بوشهر نیز گفت: از 12 ایستگاه دوچرخه سواری شهر بوشهر تنها هشت ایستگاه فعال است که باید برای فعال سازی سایر ایستگاه ها برنامه ریزی شود.
وی یادآور شد: اکنون نوارساحلی بوشهر با عرض 2.5 متر علاوه بر تردد عابران پیاده و نشستن خانواده ها در شب مسیر تردد دوچرخه سواران شده که این امر می تواند منجر به بروز حادثه شود.
توسلی افزود: در چنین مسیری با بروز هرگونه حادثه مقصر شهرداری خواهد بود از این رو باید برای فعالیت دوچرخه ها طرح مطالعاتی دوچرخه سواری بوشهر بعنوان نقشه راه برای آینده مورد توجه قرار گیرد.
عضو شورای شهر بوشهر یادآور شد: در این طرح مطالعاتی مسیری 40 کیلومتری با 15 ایستگاه دوچرخه سواری برای شهر بوشهر تعریف شده است.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: در ارتباط با گزارش حسابرسی و همچنین تفریغ بودجه شهرداری بوشهر مربوط به سال های 95 و 96 انتظار می رود گزارش حسابرسان بزودی اطلاع رسانی شود.
7212/6045
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.