اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حسین شهبازی روز چهارشنبه در نشست انجمن خیرین مسکن ساز استان بوشهر افزود: همچنین از محل اجرای تفاهم نامه مشترک بنیاد مستضعفان، انجمن خیرین مسکن ساز، بنیاد مسکن، وزارت راه وشهرسازی و حساب 100 امام (ره) برای احداث مسکن خانواده های 2 معلول به بالا سهم این استان 200 واحد مسکونی است.
وی بیان کرد: از این تعداد واحد های مسکونی تاکنون 120 واحد احداث و بهره برداری و 80 واحد دیگر دردست احداث است.
شهبازی یادآور شد: در این شرایط خاص اقتصادی زمین برای احداث مسکن در اختیار انجمن است اما افزایش قیمت ساخت و ساز ازجمله مشکلاتی است که انتظار می رود در کنار کمک دولت از مشارکت هرچه بیشتر خیران مسکن ساز بهره لازم برده شود.
وی گفت: در زمان حاضر یک پروژه 32 واحدی خیرساز با 65 درصد پیشرفت فیزیکی به صورت نیمه تمام در شهر جدید عالی شهر از توابع شهرستان بوشهر وجود دارد که برای تکمیل آن نیازمند تامین یارانه هستیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: این اداره کل تاکنون 36 پلاک زمین برای احداث 210 واحد به انجمن خیرین مسکن استان تحویل داده است.
فرزاد رستمی افزود: همچنین در قالب طرح اقدام ملی برای تولید مسکن نیز 79 پلاک زمین برای احداث 290واحد مسکونی در شهرهای چغادک، خورموج و بنک در مرحله انعقاد قرار داد هستیم.
6047/6043
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.