به گزارش ایرنا روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم به نقل از حسین صفاری نوش‌آبادی اعلام کرد: دومین مرحله از اردوی جهادی درمانی به مدت سه روز از 13 تا15 اسفند با استقرار تیم پزشکی در شهرک خلیج فارس پتروشیمی جم برپا شد.
وی یادآورشد: این شرکت باهدف محرومیت‌زدایی در مناطق محروم پیرامونی با استقرار تیم پزشکی به ‌صورت رایگان مددجویان نهادهای حمایتی شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر را درمان کرد.
صفاری نوش آبادی اظهارداشت: پتروشیمی جم به‌عنوان طلایه‌دار عمل‌گرایی در حوزه مسوولیت اجتماعی اجرای دومین حرکت جهادی درمانی از سلسله اردوهای جهادی را با برنامه‌های منظم و از پیش تعیین‌شده برگزار کرد.
وی گفت: این مهم با همکاری مرکز فرهنگی جهادی بقیة‌الله و کمیته امداد شهرستان های منطقه و با هدف ترویج فرهنگ جهاد و ایثار آغاز کرد که در قالب آن زمینه معرفی و درمان بیش از 1760 مورد درمان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد مناطق محروم استان بوشهر در محدوده شهرستان‌های جم، عسلویه، کنگان و دیر فراهم شد.
صفاری نوش آبادی اضافه کرد: در قالب این اردوی جهای30 پزشک صاحب‌نام شامل جراح و متخصص دندانپزشک، پزشک عمومی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، مامایی، رادیولوژی و مشاوره روانشناسی به منطقه اعزام شدند.
وی افزود: آرمان شرکت پتروشیمی جم در اجرای طرح های جهادی درمانی، علاوه بر ارزش معنوی خدمت به هموطنان مناطق محروم و گره‌گشایی از برخی مشکلات با شعار 'جهاد ادامه دارد' همچنان استمرار می یابد.
صفاری نوش آبادی گفت: در مرحله دوم اردوی جهادی درمانی پتروشیمی جم تمام تلاش ما حذف مخارج درمانی از سبد هزینه خانواده های کمتر برخوردار در آستانه نوروز بود.
7212/6045
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.