اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، رئیس جمعیت هلال احمر کشور در این آیین گفت: این ساختمان به همت دولت تدبیر و امید در چهلمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی با زیربنای یکهزار مترمربع و اعتبار حدود 20 میلیارد ریال احداث شده است.
علی اصغر پیوندی افزود: جمعیت هلال احمر دیلم بسیار فعال و خدمات خوبی در مدت راه اندازی به اهالی و هموطنان ارایه کرده است.
فرمانداردیلم گفت: از ابتدای روی کارآمدن دولت تدبیر وامید به رغم شرایط تحریمی و توطئه های دشمنان، شاهد توسعه روزافزون کشور در تمامی عرصه ها هستیم.
عبدالامیر قاسمی افزود: این شهرستان با 65 کیلومتر مرز آبی با خلیج فارس در شمالی ترین نقطه استان بوشهر واقع و پل ارتباطی استان های خوزستان، فارس و کهگیلویه و بویراحمد است که ظرفیت ها و قابلیت های بالقوه ای دارد و در جوار تاسیسات عظیم نفت و گاز واقع است.
وی گفت: باتوجه به گستردگی حوزه دریایی و ظرفیت های گردشگری شهرستان، راه اندازی پایگاه امداد ونجات دریایی، اختصاص اعتبار به منظور احداث سالن چندمنظوره در ساختمان جدید هلال احمر و استقرار دفتر هلال احمر در امام حسن این شهرستان ضروری است که با تحقق آن به کاهش خسارات و امدادرسانی بموقع در مواقع حوادث کمک خواهد شد.
وی یادآورشد: بیش از 500 فروند شناور تجاری و شیلاتی در این شهرستان فعالیت دارند.
شهرستان ساحلی دیلم در 120 کیلومتری شمال استان بوشهر قراردارد.
6043/6164/7215
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.