اخبار مرتبط

معصومه ابتکار با اشاره به پیگیری‌های این معاونت در به سرانجام رسیدن لایحه مذکور ادامه داد: در حال پیگیری وضعیت این لایحه هستیم و با شرکت مستمر در جلسات قوه قضاییه با آنها همکاریهای ویژه‌ای داریم.

 

به گزارش جماران؛ معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور از بررسی لایحه جامع تامین امنیت زنان در برابر خشونت، در قوه  قضاییه خبر داد و گفت: قوه قضاییه مشغول انجام کارهای نهایی مربوط به این لایحه است و منتظریم هرچه سریعتر این لایحه به نتیجه برسد و اجرایی شود.

معصومه ابتکار با اشاره به پیگیری‌های این معاونت در به سرانجام رسیدن لایحه مذکور ادامه داد: در حال پیگیری وضعیت این لایحه هستیم و با شرکت مستمر در جلسات قوه قضاییه با آنها همکاریهای ویژه‌ای داریم.

وی افزود: مذاکرات معاونت امور زنان و خانواده با مسئولان قوه قضاییه در حال انجام است و در تماس‌هایی که با این قوه داشتیم پیش بینی می کنیم به نتایج خوبی برسیم.

ابتکار در ادامه به همکاری و ارتباط قوی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با اعضای فراکسیون زنان مجلس نیز اشاره کرد و گفت: پیش از این جلساتی با این فراکسیون برگزار شده است که امیدواریم در آینده نیز با برگزاری جسات دیگر پیگیر مسائل زنان از طریق مجلس نیز باشیم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.