آیت الله موحدی کرمانی ​رئیس مجلس خبرگان رهبری در احکام جداگانه رئیس دبیرخانه و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری را منصوب کرد.

به گزارش جماران، متن احکام صادره از سوی آیت الله موحدی کرمانی به منظور انتصاب روسای دبیرخانه و حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری به شرح زیر است:

آیت الله موحدی کرمانی در حکمی حجت الاسلام سیدهاشم حسینی بوشهری؛ نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری را به ریاست دبیرخانه این مجلس منصوب نمود.

در این حکم آمده است: «حضرت آیة الله آقاى حاج سید هاشم حسینی بوشهری «دامت برکاته» سلام علیکم با احترام، پیرو رأی صائب و اتفاق نظر اعضای محترم هیئت رئیسه و با لحاظ سوابق و شایستگی های ارزشمند جنابعالی، به موجب بند ۵ ماده ۱۱ آیین نامه داخلی، جنابعالی را براى مدت دو سال به عنوان رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، منصوب می نمایم. امید است با استعانت از درگاه ایزد منّان و بر اساس وظایف قانونی و استفاده از ظرفیت های موجود در مسؤولیت خطیر خود موفق باشید.»

رئیس مجلس خبرگان رهبری همچنین در حکمی، حجت الاسلام حسن سامعی را به عنوان مشاور خود و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری منصوب کرد.

در حکم آیت الله موحدی کرمانی آمده است: «جناب حجة الاسلام آقاى حسن سامعى دامت توفیقاته سلام علیکم با عنایت به سوابق خدمت و تجارب مفید مدیریتى شما، به موجب این حکم جنابعالى را به سمت مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبرى، منصوب مى ‌نمایم تا با هماهنگی رئیس محترم دبیرخانه و بر اساس شرح وظایف قانونی، امور محوله را به نحو احسن به انجام رسانید. توفیقات روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) در خدمت صادقانه به نظام اسلامی خواهانم».

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.