این سازمان در بیانیه‌ای اشاره کرد که تیم ما با دو خودروی زرهی و یک خودروی دیگر که آرم سازمان روی آن بود، در یک منطقه غیرنظامی در حال حرکت بود.

به گزارش جماران؛ سازمان آشپزخانه جهانی WCK تاکید کرد که در حمله ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه 7 نفر از کارکنان این سازمان کشته شدند.

این سازمان در بیانیه‌ای اشاره کرد که تیم ما با دو خودروی زرهی و یک خودروی دیگر که آرم سازمان روی آن بود، در یک منطقه غیرنظامی در حال حرکت بود.

در این بیانیه آمده است که کارکنان WCK پس از خروج از یکی از انبارها در دیر البلح با وجود هماهنگی با ارتش رژیم صهیونیستی مورد هدف قرار گرفته است.

آشپرخانه مرکزی جهانی عنوان کرد که این حمله نه فقط به این سازمان، بلکه به همه نهادهای فعال در زمینه امور بشردوستانه است.

سازمان مذکور تصریح کرد که 7 فرد کشته شده دارای تابعیت استرالیایی، لهستانی و انگلیسی و برخی نیز دوتابعیتی از آمریکا، کانادا و فلسطین بودند.

سازمان WCK تاکید کرد که عملیات‌های خود در نوار غزه را موقتا متوقف خواهد کرد و در مورد آینده فعالیت در این باریکه تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

آشپزخانه مرکزی جهانی (به انگلیسی: World Central Kitchen ) یک سازمان مردم‌نهاد است که به ارائه وعده‌های غذایی در پی بلایای طبیعی اختصاص دارد. این سازمان که در سال ۲۰۱۰ توسط سرآشپز خوزه آندرس تأسیس شد، پس از زلزله ویرانگر هائیتی غذا تهیه کرد.

 

آشپزخانه جهانی (2)

 

آشپزخانه جهانی (1)

 

آشپزخانه جهانی (5)

 

آشپزخانه جهانی (4)

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

کلمات کلیدی اسرائیل جنگ غزه
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.