امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق ارتش با اشاره به هم‌افزایی پدافند با سایر مجموعه نیروهای مسلح در ایجاد امنیت پایدار، تاکید کرد: تحرکات دشمنان فراتر از مرزهای کشورمان به وسیله سامانه سلاح‌های بومی ساخت داخل کشور به صورت لحظه‌ای و در ۲۴ ساعت شبانه روز رصد می شود.

به گزارش جماران؛ امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز، فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق ارتش در بازدید از گروه پدافند هوایی زاهدان در جمع کارکنان این یگان راهبردی پدافند، گفت: توانایی طراحی، تولید و توسعه توان دفاعی با تجهیزات بومی برگ برنده ای برای نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه اقتدار نظامی کشور ثمره انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: رشد و بالندگی کشور در شرایط تحریم قابل ستایش است و تبیین این دستاوردها برای قشر جوان لازم و ضروری است.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق ارتش با اشاره به هم افزایی پدافند با سایر مجموعه نیروهای مسلح در ایجاد امنیت پایدار، تصریح کرد: تحرکات دشمنان فراتر از مرزهای کشورمان به وسیله سامانه سلاح های بومی ساخت داخل کشور به صورت لحظه ای و در ۲۴ ساعت شبانه روز رصد می شود.

پرویز با بیان اینکه دکترین دفاعی کشور و نظام اسلامی دفاعی است و هیچگاه قصد نفوذ و تجاوز به کشوری را ندارد، خاطرنشان کرد: ذکاوت، هوشیاری و آمادگی دفاعی لازم برابر هر نوع تهدید در هر زمان شاخصه اصلی کارکنان متخصص و فنی پدافند است.

وی افزود: تبیین دستاوردها و توانمندی های نظام اسلامی در تمامی عرصه ها یقینا منجر به حضور پر شور مردم در عرصه های مشارکت سیاسی و اجتماعی می شود.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق ارتش با بیان اینکه دشمن حداکثر توان خود را در کمرنگ نشان دادن انتخابات و تضعیف انسجام و یکدلی ملت بکار بسته است، ابراز داشت: حضور پر رنگ در سرنوشت کشور نقشه های دشمنان را کم رنگ و بی اثر می کند.

پرویز در خاتمه بازدید از گروه پدافند هوایی زاهدان بر تقویت سامانه سلاح های راداری، موشکی و به ویژه پهپادی در سازمان رزم این یگان پدافندی تاکید کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.