سخنگوی ارتش یمن اعلام کرد: ناو آمریکایی «کیم رنجر» را هدف قرار دادیم.

به گزارش جماران؛ سخنگوی نیروهای مسلح یمن نیمه شب پنج شنبه - بامداد جمعه اعلام کرد که ناو آمریکایی «کیم رنجر» در خلیج عدن با موشک‌های نیروی دریایی هدف قرار گرفت و موشک‌ها مستقیما به هدف اصابت کردند.

ایسنا نوشت: سخنگوی نیروهای مسلح یمن نیمه شب پنج شنبه - بامداد جمعه اعلام کرد که ناو آمریکایی «کیم رنجر» در خلیج عدن با موشک‌های نیروی دریایی هدف قرار گرفت و موشک‌ها مستقیما به هدف اصابت کردند.

سرتیپ یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه‌ای با بیان اینکه پاسخ به حملات آمریکا و انگلیس اجتناب ناپذیر است، تاکید کرد: «هر گونه تجاوز جدید بدون مجازات نخواهد ماند.»

براساس گزارش المیادین، وی با تاکید بر اینکه حرکت دریانوردی در دو دریای عرب و سرخ به همه مقاصد به جز بنادر فلسطین اشغالی ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: ممنوعیت دریانوردی اسرائیل یا کشتی‌هایی که به سمت بنادر فلسطین اشغالی حرکت می‌کنند تا پایان تجاوز و رفع محاصره غزه ادامه خواهد داشت.

سرتیپ سریع با تاکید بر حمایت از غزه افزود نیروهای مسلح یمن به اجرای اقدامات دفاعی و تهاجمی خود در چارچوب حق مشروع دفاع از یمن ادامه خواهند داد. 

محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش انصارالله یمن دیروز تاکید کرد که تداوم تجاوزات آمریکایی-انگلیسی در حمله به یمن «اصرار بر ادامه تجاوز برای حفاظت از اسرائیل است».

عبدالسلام خاطرنشان کرد تجاوزات آمریکا و انگلیس به کشورش مانع از انجام عملیات نیروهای مسلح یمن در دریای سرخ در چارچوب حمایت از مردم فلسطین در سایه تجاوزات مداوم علیه آنها نخواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.