محمد رضا کرمی دادستان عمومی و انقلاب بویین ‌زهرا اظهار کرد: شش نفر به اتهام ارتباط با گروهک های منافقین، توهین به مقدسات، تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی در فضای مجازی، اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت عمومی در شهرستان بویین زهرا دستگیر و بعد از تشکیل پرونده در دستگاه قضایی و صدور قرار کیفری روانه زندان شدند.

به گزارش جماران؛ به نقل از فارس، دادستان عمومی و انقلاب بویین ‌زهرا به تشریح جزییات دستگیری 6 نفر از مرتبطین با گروهک تروریستی منافقین در این شهرستان پرداخت.

محمد رضا کرمی اظهار کرد: شش نفر به اتهام ارتباط با گروهک های منافقین، توهین به مقدسات، تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی در فضای مجازی، اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم علیه امنیت عمومی در شهرستان بویین زهرا دستگیر و بعد از تشکیل پرونده در دستگاه قضایی و صدور قرار کیفری روانه زندان شدند.

وی اضافه کرد: این افراد در مرحله تحقیقات به اتهامات انتسابی خود اعتراف کرده و در حال حاضر جهت تکمیل تحقیقات بیشتر تحت نظر مراجع امنیتی و اطلاعاتی استان قرار دارند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بویین زهرا در پایان با هشدار به بر هم زنندگان امنیت ملی و عمومی گفت: برقراری امنیت در کشور خط قرمز دستگاه قضایی است و مخلان امنیت بدانند همواره توسط دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی رصد می شوند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.