«دیوید بارنئا» رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی که در کنفرانس سالانه مؤسسه سیاست ضد تروریسم در دانشگاه «رایشمن» در هرتزلیا سخنرانی می‌کرد، مدعی شد که ایران قصد دارد علاوه بر پهپادهایی که به ارتش روسیه فروخته است، موشک‌های کوتاه‌برد و دوربرد نیز در اختیار این کشور قرار دهد.

به گزارش جماران، به نقل از ایلنا، «دیوید بارنئا» رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی با تکرار برخی ادعاها درباره همکاری تسلیحاتی ایران و روسیه گفت که اسرائیل نگران فروش تسلیحات پیشرفته روسیه به ایران است.

وی که در کنفرانس سالانه مؤسسه سیاست ضد تروریسم در دانشگاه «رایشمن» در هرتزلیا سخنرانی می‌کرد، مدعی شد که ایران قصد دارد علاوه بر پهپادهایی که به ارتش روسیه فروخته است، موشک‌های کوتاه‌برد و دوربرد نیز در اختیار این کشور قرار دهد.

این مقام صهیونیست در ادامه ادعاهای خود افزود که سازمان جاسوسی این رژیم و متحدانش در جامعه اطلاعاتی بین‌المللی طی یک سال گذشته ۲۷ حمله را در اروپا، آفریقا، جنوب شرق آسیا و آمریکای جنوبی خنثی کردند.

بارنیا در کنفرانسی در دانشگاه رایشمن گفت: «توطئه‌هایی که توسط این تیم‌ها دنبال می‌شود، توسط ایران تنظیم، طراحی و هدایت شده است».

وی افزود: «همانطور که ما صحبت می کنیم» ایران در تلاش است تا حملات بیشتری انجام دهد.

رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی مدعی شد: «زمانش رسیده که ایران به گونه‌ای متفاوت، تاوان دهد. آزار اسرائیلی‌ها و یهود، به هر نحوی که باشد، چه از طریق ایرانی‌ها چه از طریق وکلایشان، به عملیات در ایران منجر می‌شود. در قلب تهران».

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.