سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با اشاره به تذکر لسانی مأموران نیروی انتظامی به هنجارشکنان عنوان کرد: ۹۹ درصد کسانی که حجاب را رعایت نمی‌کردند با تذکر پلیس، تمکین کردند و بخشی نیز اظهار پشیمانی کرده آزاد شدند و با بعضی افراد که تشکیلاتی مرتکب این جرم می‌شدند نیز برخورد خواهد شد.

به گزارش جماران؛ به نقل از تسنیم، جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با اشاره به تذکر لسانی مأموران نیروی انتظامی به هنجارشکنان عنوان کرد: ۹۹ درصد کسانی که حجاب را رعایت نمی‌کردند با تذکر پلیس، تمکین کردند و بخشی نیز اظهار پشیمانی کرده آزاد شدند و با بعضی افراد که تشکیلاتی مرتکب این جرم می‌شدند نیز برخورد خواهد شد.

سردار قاسم رضایی امروز در نشست خبری با خبرنگاران گیلان، موضوعات ترافیک، سرقت و برقراری آرامش را از جمله دغدغه‌های جدی مردم و انتظامی دانست و اظهار داشت: مردم گیلان خواستار رعایت مقررات قانونی هستند، ما نیز برابر قانون مکلف به اجرا هستیم.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با اشاره به برخورد‌های انجام‌شده در حوزه ناهنجاری‌ها و سلاح‌های غیرمجاز تصریح کرد: در این استان، مسئولان ذی‌ربط، تشکل‌های مردمی و اصناف هماهنگی و همکاری‌های خوبی با انتظامی دارند.

سردار رضایی یکی از مطالبات جدی مردم استان‌های شمالی و گیلان را رعایت مقررات توسط مسافران عنوان کرد و افزود: با توجه به مزیت گردشگرپذیری این استان‌ها، مردم انتظار دارند که قوانین و شئون جامعه توسط مسافران رعایت شود البته مردم این استان و سایر استان‌ها مردمی مقید به رعایت اصول خانواده هستند و نیروی انتظامی نیز این موضوعات را برابر خواسته مردم و قانون پیگیری می‌کند.

وی با اشاره به تذکر لسانی مأموران نیروی انتظامی به هنجارشکنان عنوان کرد: ۹۹ درصد کسانی که حجاب را رعایت نمی‌کردند با تذکر پلیس، تمکین کردند و بخشی نیز اظهار پشیمانی کرده آزاد شدند و با بعضی افراد که تشکیلاتی مرتکب این جرم می‌شدند نیز برخورد خواهد شد.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با ابراز اینکه مردم ایران و گیلان مردمی انقلابی و غیرتمند هستند و نجابت دارند اضافه کرد: این مردم اجازه جولان به هنجارشکنان را نخواهند داد.

سردار رضایی مجموعه انتظامی را از مردم و در خدمت مردم دانست و تأکید کرد: هنجارشکنی در هر حوزه‌ای از جمله سرقت، قاچاق یا در حوزه عفاف و حجاب خط قرمز نیروی انتظامی است و ما موظفیم برابر قانون با جرائم مختلف برخورد کنیم و جوسازی و هیاهو‌ها هیچ خدشه‌ای به مأموریت‌های ما وارد نمی‌کند و با هرکسی که سعی در برهم زدن آرامش مردم داشته باشد برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه "چیزی به‌عنوان گشت ارشاد نداریم" خاطرنشان کرد: گشت‌های انتظامی با هنجارشکنان و هر کسی که قانون را رعایت نکند برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.