محمدباقر فرزانه امام جمعه موقت مشهد گفت: ما ملت امام حسین(ع) هستیم و مکتب ما راه آن حضرت است. انتظار نداریم زمینه ظهور امام عصر(عج) بدون شهادت آماده شود، سیدالشهدا (ع) در عاشورا نشان داد که برای بقای دین اگر لازم شد باید همه هستی خود را در کف دست بگذاریم و به میدان آوریم.

به گزارش جماران؛  امام جمعه موقت مشهد گفت: هر روز که بر عمر انقلاب اسلامی می گذرد جبهه استکبار عصبانی تر می شود زیرا در تمام این مدت ۴۳ سال هرجا با انقلاب اسلامی روبرو شدند شکست خوردند.

طبق نوشته ایرنا، محمدباقر فرزانه شامگاه شنبه در آیین وداع با پیکر ۲ شهید امنیت و یک شهید مرزبانی در حرم مطهر رضوی افزود: دشمنان آثار گسترش انقلاب را در جهان مشاهده می کنند و از عاقبت این حرکت خشمگین هستند. آنها در این ۴۳ سال از هیچ توطئه ای علیه انقلاب غفلت نکرده‌اند و امروز نیز یک جنگ ترکیبی را شروع کرده‌اند.

وی ادامه داد: در حوادث اخیر ابتدا کار خود را با اعتراضات دانشجویی، دانش آموزی و دخترکشی شروع کردند و ۱۲ دختر را کشتند و به پای نظام انداختند. در مرحله دوم تعدادی از اراذل و اوباش را تربیت کردند تا افرادی را بکشند و هتک حرمت نمایند هدف آنها این بود که آشوب و اعتراضات سراسری در کشور درست کنند اما در هدف خود شکست خوردند.

امام جمعه موقت مشهد اظهار داشت: در مرحله سوم ترور با اسلحه جنگی را شروع کرده‌اند.

وی با بیان اینکه تقاضای مردم این است که قاتل شهدای امنیت را در محل وقوع جرم به دار آویزند، افزود: تقاضای آحاد مردم ایران و انسان های خداجوی انقلاب این است که مسئولان به اعتراضات مشروع گوش و پاسخ دهند. همه باید مراقب باشیم دشمنان خطرناک و پیچیده عمل می کنند و اگر غفلت کنیم ضربه میخوریم. نباید دشمن را کوچک  بشماریم. همچنین مردم به ویژه خانواده شهدا از مسئولان قاطعیت به موقع می خواهند.

فرزانه گفت: ما ملت امام حسین(ع) هستیم و مکتب ما راه آن حضرت است. انتظار نداریم زمینه ظهور امام عصر(عج) بدون شهادت آماده شود، سیدالشهدا (ع) در عاشورا نشان داد که برای بقای دین اگر لازم شد باید همه هستی خود را در کف دست بگذاریم و به میدان آوریم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

وبگردی

    نظرات و دیدگاه ها

    مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.