سرهنگ "حسین یوسفی" از کارکنان فرمانده انتظامی استان کردستان امروز پنجشنبه در جریان اغتشاشات سنندج به شهادت رسید.

به گزارش جماران؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: سرهنگ "حسین یوسفی" از کارکنان فرمانده انتظامی استان کردستان امروز پنجشنبه در جریان اغتشاشات سنندج که در حال حرکت به سمت منزل بود با قرار گرفتن در جمع اغتشاشگران به طرز مظلومانه ای به شهادت رسید.

مهدی رمضانی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: اغتشاشگران علاوه بر شهادت این سرهنگ نیروی انتظامی، خودروی وی را هم آتش زدند.

وی افزود: در پی اغتشاشات و ناآرامی های امروز در سنندج، رییس کلانتری ناحیه منفصل شهری نایسر هم به شدت مجروح شده و وضعیت وی وخیم گزارش شده است.

رمضانی با اشاره به کشته شدن مشکوک یک نفر در میدان محمدی سنندج از احتمال کشته سازی در این باره خبر داد و افزود: در زمان وقوع این حادثه هیچ کدام از نیروهای نظامی و انتظامی در مرکزیت میدان نبوده و فقط پایش پیرامونی داشته اند، لذا با توجه به قرار داشتن پیکر فرد مذکور در محل میدان و نیز سایر قرائن، امکان کشته سازی قریب به یقین می باشد که بررسی های تکمیلی برای اظهار نظر قطعی در حال انجام است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اضافه کرد:  جسد یک نفر دیگر را هم پس از خاتمه اتفاقات امروز سنندج به یکی از بیمارستان های این شهر منتقل کرده‌اند که مکان کشته شدن او هنوز مشخص نیست.

رمضانی با بیان اینکه امروز همچنین در سقز نیز تعدادی از نیروهای نظامی و انتظامی مجروح شدند، اظهار داشت: در اغتشاشات روز گذشته کامیاران هم فردی کشته شد که بررسی فیلم دوربین ها از این حادثه و سبک و نوع شلیک به فرد متوفی، پروژه  کشته‌سازی را به طور قطع تایید می کند.

وی همچنین به خانواده ها هشدار داد با توجه به نفوذ معاندین در میان معترضان، امکان هر اقدام تروریستی از سوی ضد انقلاب وجود دارد لذا توصیه می شود خانواده ها مانع از حضور فرزندانشان در تجمعات شوند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

وبگردی

    نظرات و دیدگاه ها

    مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.