مقامات قطری تاکنون واکنشی به این ادعای نخست وزیر رژیم صهیونیستی نشان نداده اند. پیشتر دولت قطر ازهمکاری با شرکت ارتباطات سیار اسرائیل در جام جهانی ۲۰۲۲ خودداری کرده و اعلام کرده بود که صهیونیستها مجبور هستند که در مدت حضورشان در قطر، سیم کارت‌های کشور قطر را خریداری کرده و از آن استفاده کنند.

به گزارش جماران؛ نخست وزیر پیشبرد امور رژیم صهیونیستی ادعا کرد که پروازهای مستقیم از سرزمین های اشغالی به مقصد قطر برای انتقال تماشگران بازی های جام جهانی برقرار می شود.

طبق گزارش ایرنا از خبرگزاری اسپوتنیک، یائیر لاپید روز پنجشنبه در صفحه توئیتر خود از برقراری پروازهای مستقیم از سرزمین های اشغالی به مقصد قطر برای انتقال تماشاگران صهیونیست جهت دیدن بازی های جام جهانی خبر داد.

مقامات قطری تاکنون واکنشی به این ادعای نخست وزیر رژیم صهیونیستی نشان نداده اند.

پیشتر  دولت قطر ازهمکاری با شرکت ارتباطات سیار اسرائیل در جام جهانی ۲۰۲۲ خودداری کرده و اعلام کرده بود که صهیونیستها مجبور هستند که در مدت حضورشان در قطر، سیم کارت‌های کشور قطر را خریداری کرده و از آن استفاده کنند.

قطر پیش از آن نیز هرگونه بازگشایی کنسولگری مؤقت رژیم صهیونیستی در طول بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ مخالفت کرد و ژوئن گذشته براساس توافق با فیفا اجازه داد که ساکنان سرزمین‌های اشغالی بدون اخذ ویزا به دوحه سفر کنند.

دولت قطر در آگوست گذشته نیز در صفحه "سایت فیفا" که نقشه کشورهایی را نشان می‌داد که می توانند بلیت مسابقات را تهیه کنند، نام جعلی "اسرائیل" را حذف و جای آن سرزمین‌های اشغالی فلسطین را جایگزین کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

وبگردی

    نظرات و دیدگاه ها

    مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.