محمودی امام جمعه ورامین به برجام اشاره کرد و گفت: از مسئولان محترم درخواست می‌کنم، که در هرگونه تصمیم گیری و توافق احتمالی فرمایشات رهبری را مدنظر داشته باشند، رهنمودهای ایشان را مدنظر داشته باشند و بدانند، ما به هیچوجه به امریکا اعتماد نداریم.

به گزارش جماران؛ به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمودی گفت: امروز روسیه که خود از کشورهای قدرتمند نظامی است، مشتری پهباد ایرانی است، در صنایع نظامی کارهایی انجام شده که دشمنان هرگز فکر و خیال تجاوز نظامی به کشورمان را در سر نخواهند داشت.

حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه‌های نماز جمعه ورامین طی سخنانی ضمن تسلیت شهادت امام سجاد (ع) گفت: امام سجاد (ع) پیام رسان کربلا بود، می‌بایست، از سیره تبلیغی آن حضرت درس بگیریم و این دقیقاً همان وظیفه‌ای است، که امروز بر دوش ما سنگینی می‌کند.

وی سپس سالگرد ورود آزادگان به میهن اسلامی را گرامی داشت و افزود: ایستادگی و رشادت و شجاعت آزادگان عزیز فراموش نشدنی است، برای آزادگان که بسیاری از آن‌ها همچنان آثار اسارت را به دوش می کشند، آرزوی توفیق داریم.

وی روز صنعت دفاعی را نیز مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه به برکت غیرت جوانان و هشت سال دفاع مقدس پیشرفت ما در زمینه دفاعی اعجاب برانگیز بوده است، گفت: ایران در حوزه به طور کامل وابسته بود و اجازه هیچ خلاقیتی به کشورمان در این زمینه داده نمی‌شد، تا جایی که در دوران دفاع مقدس حتی سیم خاردار را از خارج وارد می‌کردیم، اما امروز با موشک، پهباد پیشرفته آمریکایی را هدف قرار می‌دهیم و آن‌ها نیز جرأت عرض اندام ندارد.

محمودی ادامه داد: امروز روسیه که خود از کشورهای قدرتمند نظامی است، مشتری پهباد ایرانی است، در صنایع نظامی کارهایی انجام شده که دشمنان هرگز فکر و خیال تجاوز نظامی به کشورمان را در سر نخواهند داشت.

محمودی سپس به برجام اشاره کرد و گفت: از مسئولان محترم درخواست می‌کنم، که در هرگونه تصمیم گیری و توافق احتمالی فرمایشات رهبری را مدنظر داشته باشند، رهنمودهای ایشان را مدنظر داشته باشند و بدانند، ما به هیچوجه به امریکا اعتماد نداریم، امروز ۲۸ مرداد و سالروز کودتای ننگین امریکای خبیث علیه دکتر مصدقی بود که به آنها اعتماد کرد، است، طی این کودتا مصدق برکنار شد و شاه برگشت. امریکای امروز همان آمریکای ۲۸ مرداد است.

وی افزود: مسئولان هرگز از دشمنی امریکا غافل نباشند و تا زمانی که این دشمنی ادامه دارد، فریاد «مرگ بر آمریکا» نیز طنین انداز خواهد بود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.