حقانی‌ثانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه طبس با بیان اینکه نتیجه نهایی از طرف کمیسیون بررسی سوانح اعلام نشده است، گفت: طبق بررسی‌هایی که تاکنون انجام شده تعدادی از افراد که مقصر شناخته شدند، بازداشت شدند.

به گزارش جماران؛ به نقل از فارس، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه طبس گفت: طبق بررسی‌هایی که تاکنون انجام شده تعدادی از افراد که مقصر شناخته شدند، بازداشت شدند.

حقانی‌ثانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه طبس در رابطه با آخرین آمار تصادف قطار مسافربری مشهد، طبس و یزد اظهار داشت: این تصادف در حد فاصل ایستگاه مزینو و عباس‌آباد اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه براساس بررسی کمیسیون عمران مجلس و نظر نهایی مرکز پزشکی قانونی آمار کشته‌شدگان ۱۴ نفر بوده است، تصریح کرد: تعداد ۱۲ نفر از یزد و دو نفر از طبس بودند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه طبس با بیان اینکه در طبس مراسم تشیع این افراد انجام شد، یادآور شد: فوتی‌های شهرستان یزد نیز تشیع شدند.

حقانی‌ثانی با بیان اینکه عموم بستری‌ها در طبس بوده‌اند، ادامه داد: میزان ۹۵ درصد بستری‌ها سرپایی بودند که در همان روز اول مرخص شدند.

وی با بیان اینکه در روز دوم شش نفر مانده بودند، افزود: در روز سوم بعد از حادثه هیچ بستری را در بیمارستان‌های طبس نداشتیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه طبس اضافه کرد: مریض بدحالی وجود ندارد و تمامی مریض‌های بدحال وضعیت آن‌ها در روز اول مشخص شد.

حقانی‌ثانی با بیان اینکه نتیجه نهایی از طرف کمیسیون بررسی سوانح اعلام نشده است، گفت: طبق بررسی‌هایی که تاکنون انجام شده تعدادی از افراد که مقصر شناخته شدند، بازداشت شدند.

وی تصریح کرد: بخشی از کوتاهی مربوط به مسؤول کارگاه، بخشی مربوط به بیل مکانیکی و بخشی مربوط به لکوموتیوران است که منتظر هستیم یک پاسخ قطعی به معاونت استانداری اعلام کنیم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.