بیژن نوباوه وطن نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ منع قانونی برای ادامه کار کمیسیون مشترک برای رسیدگی به طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی وجود ندارد و این کمیسیون به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

به گزارش جماران؛ بیژن نوباوه وطن عضو هیأت‌رئیسه کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی گفت: هیچ منع قانونی برای ادامه فعالیت کمیسیون مشترک وجود ندارد و این کمیسیون کار خود را ادامه می‌دهد.

عضو هیأت‌رئیسه کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی گفت: هیچ منع قانونی برای ادامه فعالیت کمیسیون مشترک وجود ندارد و این کمیسیون کار خود را ادامه می‌دهد.

بیژن نوباوه وطن نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  گفت: هیچ منع قانونی برای ادامه کار کمیسیون مشترک برای رسیدگی به طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی وجود ندارد و این کمیسیون به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 

بیژن نوباوه

 

وی افزود: هیچ‌گونه مانع‌تراشی نمی‌تواند باعث توقف کار کمیسیون مشترک شود و ما در قالب این کمیسیون به کار خود ادامه خواهیم داد.

وی اظهار داشت: رأی‌گیری که در جلسه غیرعلنی 22 فروردین ماه درباره فعالیت کمیسیون مشترک شد یک نظرخواهی و یک رأی‌گیری استمزاجی بود و یک نظرخواهی بود و جنبه رسمی نداشت و چنین موضوعی نمی‌تواند مبنای کار برای جلوگیری از کار کمیسیون مشترک شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.