زهره الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه خطوط قرمز نظام توسط تیم مذاکره کننده کاملاً رعایت می‌شود و با تاکید بر این خطوط قرمز مذاکرات درحال انجام است تصریح کرد: تیم مذاکره کننده بر اساس چارچوبی که برایش تعیین شده و با توجه به خطوط قرمز نظام کار خود را به پیش می‌برد و به هیچ وجه خطوط قرمز زیر پا گذاشته نشده است.

به گزارش جماران؛ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه خطوط قرمز نظام توسط تیم مذاکره کننده کاملاً رعایت می‌شود گفت: نه توافقی صورت گرفته است نه پیش نویسی وجود دارد.

زهره الهیان با اشاره به شایعاتی مبنی بر وجود متن پیش نویس توافق مطرح شده است اظهار داشت: مذاکرات بر اساس متون قبلی در حال انجام است و هیچ متن پیش‌توافقی و هیچ متن جدیدی تحت عنوان پیش‌نویس در مذاکرات تهیه و تدوین نشده است.

وی با بیان اینکه خطوط قرمز نظام توسط تیم مذاکره کننده کاملاً رعایت می‌شود و با تاکید بر این خطوط قرمز مذاکرات درحال انجام است تصریح کرد: تیم مذاکره کننده بر اساس چارچوبی که برایش تعیین شده و با توجه به خطوط قرمز نظام کار خود را به پیش می‌برد و به هیچ وجه خطوط قرمز زیر پا گذاشته نشده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تیم مذاکره کننده با رعایت خطوط قرمز نظام مشغول انجام ماموریت خود هستند تاکید کرد: درحال حاضر نه توافقی صورت گرفته است نه پیش نویسی وجود دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.