نیکول پاشینیان نخست‌وزیر ارمنستان درباره نظرش نسبت به قالب پیشنهادی گفت: «در ارتباط با قالب ۳+۳ یا سایر قالب‌ها، جمهوری ارمنستان باید در ابتدا بفهمد که این قالب چیست و با کدام هدف اجرایی می‌شود و در چه شرایطی و چه اصولی باید اقدام کند و سایر جزئیات بی‌شمار دیگر تا موضع دقیق در این خصوص ابراز شود».

به گزارش جماران؛ نخست‌وزیر ارمنستان گفت که برای بیان موضع دقیق در خصوص قالب پیشنهادی ۳+۳ با مشارکت ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، ایران، روسیه و ترکیه لازم است که همه جزئیات روشن شوند.

«نیکول پاشینیان» نخست‌وزیر ارمنستان گفت که برای بیان موضع دقیق در خصوص قالب پیشنهادی ۳+۳ با مشارکت ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، ایران، روسیه و ترکیه لازم است که همه جزئیات روشن شوند.

وی درباره نظرش نسبت به قالب پیشنهادی گفت: «در ارتباط با قالب ۳+۳ یا سایر قالب‌ها، جمهوری ارمنستان باید در ابتدا بفهمد که این قالب چیست و با کدام هدف اجرایی می‌شود و در چه شرایطی و چه اصولی باید اقدام کند و سایر جزئیات بی‌شمار دیگر تا موضع دقیق در این خصوص ابراز شود».

پیش از این، «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه در کنفراس خبری با «حسین امیرعبداللهیان» وزیر خارجه ایران گفته بود که ایده ایجاد قالب ۳+۳ (سه کشور همسایه قفقاز و سه همسایه بزرگ یعنی روسیه، ایران و ترکیه) مطرح شده است.  

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1527288
  • منبع: ایلنا به نقل از اسپوتنیک
  • نسخه چاپی

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.