شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یک مسئول عالی رتبه اسرائیلی در رابطه با حادثه کشتی مرسر استریت، که در دریای عمان مورد هدف قرار گرفته ادعا کرد: «ما در رابطه با یک اقدام تهاجمی تروریستی سخن می‌گوییم که به وسیله هواپیمای بدون سرنشین انجام گرفته است و دست کم ۲ نفر در آن کشته شده‌اند و آسیب‌هایی هم به این کشتی وارد شده است».

به گزارش جماران؛ منابع رژیم صهیونیستی عصر امروز جمعه از کشته شدن دو خدمه کشتی مورد حمله قرار گرفته در نزدیک سواحل عمان خبر دادند.

خبرگزاری رویترز به نقل از شرکت کشتیرانی صهیونیستی «زودیاک ماریتیم» ادعا کرد: دو خدمه کشتی حادثه دیده در نزدیک عمان کشته شده اند.

سازمان بازرگانی دریایی ارتش انگلیس پیش از این در بیانیه کوتاهی در این باره گفته بود که این حادثه اواخر پنجشنبه شب در شمال شرقی جزیره "مصیره" کشور عمان و در فاصله نزدیک به ۳۰۰ کیلومتری مسقط پایتخت این کشور واقع در شبه جزیره عربی رخ داده و انگیزه آن، دزدی دریایی نبوده است.

گروه امنیت دریایی تحت مدیریت نیروهای دریایی انگلیس موسوم به "United Kingdom Maritime Trade Operations" (UKMTO) نیز پیش از این در گزارش خود آورده بود: این گروه گزارشی را از یک کشتی دریافت کرده است که در مختصات "۲۱۱۶۱۲N ۰۵۹۴۵۴۲E" هدف حمله قرار گرفته است.

براساس این گزارش، این حمله ساعت ۲ بعد از ظهر پنجشنبه به وقت محلی شرق آمریکا روی داد.

درحالی که وزارت دفاع انگلیس کشتی هدف قرار گرفته در سواحل عمان را در مالکیت رژیم اسرائیل دانسته بود، رادیوی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که "این کشتی ژاپنی است و توسط یک شرکت اسرائیلی به مالکیت «ایان عوفر» بازرگان اسرائیلی اداره می شود"./ همشهری آنلاین

شبکه ۱۳ تلویزیون اسرائیل به نقل از یک مسئول عالی رتبه اسرائیلی در رابطه با حادثه کشتی مرسر استریت، که در دریای عمان مورد هدف قرار گرفته ادعا کرد: «ما در رابطه با یک اقدام تهاجمی تروریستی سخن می‌گوییم که به وسیله هواپیمای بدون سرنشین انجام گرفته است و دست کم ۲ نفر در آن کشته شده‌اند و آسیب‌هایی هم به این کشتی وارد شده»

کشتی مورد هدف قرارگرفته با اسکورت نیروی دریایی آمریکا به مکان امنی منتقل شده است| اعتمادآنلاین

اسوشیتدپرس: در حمله به کشتی اسرائیلی در دریای عمان، یک تبعه بریتانیا و یک تبعه رومانی کشته شده‌اند.

تکمیل می شود...

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.