معاون عملیات نیروی زمینی ارتش با اعلام اینکه اجازه کوچک‌ترین ورود غیرمجاز از مرز‌های شرقی را نخواهیم داد، تاکید کرد: نظارت شبانه‌روزی بر مرزها حاکم است.

به گزارش جماران؛ معاون عملیات نیروی زمینی ارتش با حضور در مرزهای شرقی کشور ضمن تاکید بر اینکه نظارت شبانه روزی بر مرزها حاکم است، گفت: اجازه کوچک‌ترین تردد و ورود غیر مجاز از طریق این مرزها را نخواهیم داد.

امیر فرهاد آریانفر، معاون عملیات نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از مرزهای شرقی، از امنیت و کنترل کامل این مرزها در طول شبانه روز خبر داد.

وی برای مدیریت و هم‌افزایی اقدامات یگان‌های نیروی زمینی در جنوب شرق و بررسی آمادگی یگان‌ها، در منطقه حضور یافته است، بر آمادگی کامل نیروهای مستقر در مناطق مرزی شرق و جنوب شرق تأکید کرد و افزود: با حضور هوشمندانه و همت رزمندگان نیروی زمینی در صدها کیلومتر از مرزهای شرقی، همچنین تلاش مرزداران غیور نیروی انتظامی در مناطق مرزی همجوار با استان سیستان و بلوچستان و همراهی عزیزان سپاه، کوچک‌ترین تحرک در مجاورت مرزها را به دقت تحت نظر داشته و اجازه کوچک‌ترین تردد و ورود غیر مجاز از طریق این مرزها را نخواهیم داد.

معاون عملیات نیروی زمینی ارتش در بازدید از مناطق مرزی، ضمن تقدیر از آمادگی روحی و رزمی مدافعان مرز، تاکید کرد: مرزهای جنوب شرق و شرق کشور به صورت شبانه روزی در کنترل و نظارت قرار داشته و از امنیت کامل برخوردار هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.