ویدئوهای منتشر شده در فضای مجازی یک انفجار مهیب در فاصله چند ده کیلومتری از سواحل شهر «الت» در کشور جمهوری آذربایجان را نشان می‌دهد. برخی رسانه‌ها ابتدا از انفجار یک سکوی نفتی بر روی سطح دریای خزر گزارش دادند اما دیگر منابع خبری معتقدند که این پدیده وقوع گل فشان بوده است.

به گزارش جماران؛ رسانه‌های جمهوری آذربایجان از وقوع انفجار در سطح دریای خزر خبر دادند که به عقیده برخی از آنها این انفجار مربوط به یک سکوی نفتی می شود.

ویدئوهای منتشر شده در فضای مجازی یک انفجار مهیب در فاصله چند ده کیلومتری از سواحل شهر «الت» در کشور جمهوری آذربایجان را نشان می‌دهد.

برخی رسانه‌ها ابتدا از انفجار یک سکوی نفتی بر روی سطح دریای خزر گزارش دادند اما دیگر منابع خبری معتقدند که این پدیده وقوع گل فشان بوده است.

خبرگزاری ای پی ای جمهوری آذربایجان به نقل از شرکت نفتی سوکار گزارش داد که هیچ حادثه‌ای بر روی سکوی نفتی و تاسیسات صنعتی تحت کنترل این شرکت رخ نداده و فعالیت آن به صورت معمول ادامه دارد.

 

 

طبق بیانیه این شرکت، گمان اولیه بر این است که انفجار در دریا در شهر ساحلی «الت» وقوع گل فشان بوده است.

ابراهیم احمدف معاون کل روابط عمومی شرکت سوکار اعلام کرد که انفجار در ۱۰ الی ۱۲ کیلومتری میدان گازی امید به وقوع پیوست. هیچ انفجاری در هیچ کدام از سکوی‌های شرکت سوکار اتفاق نیافتاده است.

 

 آتشفشان، دلیل انفجار دریای خزر

جمهوری آذربایجان: انفجار دیشب در دریای خزر به دلیل گاز نبود بلکه به دلیل آتشفشان بود.

حجم ویدیو: 1.15M | مدت زمان ویدیو: 00:00:29
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.