مهدی چمران فعال سیاسی اصولگرا درخصوص انجام رایزنی‌ها برای کناره‌گیری کاندیداهای این جریان در انتخابات ریاست‌جمهوری به نفع سید ابراهیم رئیسی، بیان کرد: در این زمینه تاکنون صحبتی نشده است اما خب یک تلاش‌هایی وجود دارد؛ البته بستگی به تصمیم خود آن عزیزان دارد اما اینکه کناره‌گیری کنند یا نکنند چندان تاثیری نخواهد داشت.

به گزارش جماران؛ فعال سیاسی اصولگرا، گفت: اینکه سایر کاندیداها به نفع آقای رئیسی کنار بروند بستگی به تصمیم خود آن عزیزان دارد اما اینکه کناره‌گیری کنند یا نکنند چندان تاثیری نخواهد داشت.

مهدی چمران عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درخصوص زمان احتمالی انتشار لیست انتخاباتی این شورا در شورای شهر با توجه به عبور از زمان اعلام شده قبلی، گفت: به نظر می‌رسد که طی یک یا دو روز آینده و پیش از پایان هفته لیست شورای ائتلاف برای شورای شهر تهران به نتیجه رسیده و اعلام شود.

وی افزود: تا این لحظه در شورا مصاحبه‌ها و بررسی‌ها انجام شده و چون براساس تخصص‌ها تصمیم می‌گیریم، کمی بیشتر وقت ما را ‌می‌گیرد.

عضو هیات رئیسه شورای ائتلاف در رابطه با تصویب موضوع «اشتراک صفر» اظهار داشت: ما بحث اشتراک صفر را نگفتیم، بلکه گفتیم پایبندی به یک لیست باید باشد؛ اینکه افراد وارد یک لیست شوند و بعد با بقیه هم لابی کنند و وارد لیست‌های متعدد شوند، درست نیست؛ یکجا و در یک لیست قرار بگیرند، بهتر است.

وی ادامه داد: درباره بنده هم شورای ائتلاف تاکید کرده است که در یک لیست باشیم و من هم به عنوان عضو این شورا، تابع تصمیم هستم.

این چهره اصولگرا درخصوص انجام رایزنی‌ها برای کناره‌گیری کاندیداهای این جریان در انتخابات ریاست‌جمهوری به نفع سید ابراهیم رئیسی، بیان کرد: در این زمینه تاکنون صحبتی نشده است اما خب یک تلاش‌هایی وجود دارد؛ البته بستگی به تصمیم خود آن عزیزان دارد اما اینکه کناره‌گیری کنند یا نکنند چندان تاثیری نخواهد داشت.

وی در پایان تصریح کرد: دوستان علاقه دارند که در مناظره‌ها باشند و باید ببینیم که بعد از مناظره‌ها چه خواهد شد؛ من صحبتی در این زمینه نکردم اما از اینکه دیگران صحبتی داشتند یا خیر بی‌اطلاع هستم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.