قاضی‌زاده‌ هاشمی کاندیدای انتخابات 1400 گفت: توجه کنید که من چهارمین دوره حضور در مجلس را سپری می‌کنم، یک شخصیت نسبتاً مستقلی هم دارم، ممکن است برخی دوستان چنین نباشند. البته نمی‌خواهم بگویم تسویه حساب ولی بالاخره بنده در بعضی از مسائل مثل بورس یا موارد دیگر با عزیزان و بزرگان مجلس اختلاف داشتم و این مشهود بود.

به گزارش جماران؛ ایلنا نوشت: یکی از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری در واکنش به تسویه حساب نزدیکان قالیباف با وی گفت: به بعضی از مسائل در نحوه اداره مجلس انتقاد داشتم و ممکن است نظرات بزرگان مجلس را تغییر داده باشد

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در جریان نشست خبری امروز خود در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر اینکه «آیا می‌توان علت عدم حضور شما در هیات رییسه سال دوم مجلس را به نوعی تسویه نزدیکان رئیس مجلس یا شما دانست؟»، گفت: بالاخره آدم وقتی استقلال رأی و آزادی نظر داشته باشد و بخواهد حرف خودش را بزند و علیرغم عضویت در یک سیستم نسبت به بعضی از رویکردها، اقدامات، تصمیم‌گیری‌ها و کارکردها نقد داشته باشد و بخواهد نقد خود را مطرح کند، چنین اتفاقی بعید نیست.

وی افزود: توجه کنید که من چهارمین دوره حضور در مجلس را سپری می‌کنم، یک شخصیت نسبتاً مستقلی هم دارم، ممکن است برخی دوستان چنین نباشند. البته نمی‌خواهم بگویم تسویه حساب ولی بالاخره بنده در بعضی از مسائل مثل بورس یا موارد دیگر با عزیزان و بزرگان مجلس اختلاف داشتم و این مشهود بود.

قاضی‌زاده در ادامه بیان داشت: ممکن است این اختلاف‌نظرها و انتقادات طی یکسال گذشته روی نظر آن‌ها نسبت به بنده اثر گذاشته باشد، من این را رد نمی‌کنم اما باید این را هم بگویم که همیشه اینگونه بودم و بعد ازاین هم خواهم بود.

وی بیان کرد: من تابع و توجیه‌کننده کار غلط نخواهم شد حتی با این اسم و شعار که بگویند به خاطر انقلاب و به اسم انقلاب و برای حفظ انقلاب؛ انقلاب مال مردم است، مال ما نیست لذا اگر خطا کردیم باید بگوییم اشتباه کردیم. من به‌هیچ‌ عنوان توجیه‌گر نخواهم بود حتی اگر برخی از من بدشان بیاید و به قول شما تسویه حساب هم بکنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.