هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات اعلام کرد: داوطلبان نمایندگی انتخابات دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری که صلاحیت آنان مورد تأیید قرار نگرفته است، می توانند از ۳۰ اردیبهشت تا اول خرداد( سه روز) شکایت خود را ارائه کنند.

به گزارش جماران؛ هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: داوطلبان نمایندگی انتخابات دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری که صلاحیت آنان مورد تأیید قرار نگرفته است، می توانند از ۳۰ اردیبهشت تا اول خرداد( سه روز) شکایت خود را ارائه کنند.

هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات در اطلاعیه شماره ۷ هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری افزود: به اطلاع آن دسته از داوطلبان نمایندگی انتخابات دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری که صلاحیت آنان مورد تأیید قرار نگرفته است می‌رساند بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۶ آیین‌نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری می‌توانند جهت ارائه شکایت خود ظرف مدت سه روز از تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ تا ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ از ساعت هشت صبح تا دو بعد از ظهر در تهران، شهر ری، میدان هادی ساعی، ابتدای خیابان شهید دهقان نیری و یا دفاتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان‌های قم، خراسان رضوی و مازندران مراجعه کرده و پس از دریافت و تکمیل فرم شکایت، مدارک خود را تحویل داده و رسید آن را دریافت کنند.

در این اطلاعیه آمده است: داوطلبان همچنین می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی https://em.shora-gc.ir/shora/formLogin/۳۳ شکایت خود را تنظیم و کد رهگیری دریافت کنند.

انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در حوزه‌های انتخابیه تهران، خراسان رضوی، قم، مازندران  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1510138
  • منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان
  • نسخه چاپی

موضوعات داغ

  • کدخبر: 1510138
  • منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان
  • نسخه چاپی
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.