سخنگوی کاخ سفید روز سه‌شنبه در یک نشست خبری اعلام کرد که هرگونه گفتگوی غیرمستقیم احتمالی با ایران در خصوص تبادل زندانیان، جدا از مذاکرات غیرمستقیمی که در وین برای احیای برجام در جریان است، انجام خواهد گرفت.

به گزارش جماران؛ سخنگوی کاخ سفید با تکذیب مجدد خبرهای منتشر شده مبنی بر توافق ایران و آمریکا برای تبادل زندانیان تأکید کرد که هرگونه گفتگوی غیرمستقیم احتمالی با ایران درباره تبادل زندانیان، جدا از مذاکرات احیای برجام خواهد بود.

جنیفر ساکی سخنگوی کاخ سفید روز سه‌شنبه در یک نشست خبری تصریح کرد که هرگونه گفتگوی غیرمستقیم احتمالی با ایران در خصوص تبادل زندانیان، جدا از مذاکرات غیرمستقیمی که در وین برای احیای برجام در جریان است، انجام خواهد گرفت.

سخنگوی کاخ سفید در خصوص گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های مبنی بر توافق ایران و آمریکا برای تبادل زندانیان اظهار داشت: «هیچ توافقی با ایران در خصوص تبادل زندانیان صورت نگرفته است، اما تلاش‌ها برای آزادی 4 شهروند آمریکایی که در ایران زندانی هستند، همچنان در جریان است.»

وی در ادامه تأکید کرد: «هرگونه گفتگوی غیرمستقیم احتمالی با ایران در ارتباط با تبادل زندانیان، از تلاش‌های جاری برای احیای برجام جدا خواهد بود.»

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1508190
  • منبع: تسنیم به نقل از رویترز
  • نسخه چاپی

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.