مجمع روحانیون مبارز از مردم شجاع و انقلابی ایران و جهان دعوت می کند که به هر شکلی که با پروتکل های بهداشتی منافات نداشته باشد در روز جمعه آخر ماه رمضان به بزرگداشت روز قدس اهتمام ورزند و صدای مظلومیت مردم آواره فلسطین را تکرار کنند.

به گزارش جماران؛ متن بیانیه مجمع روحانیون مبارز به مناسبت روز قدس بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بزرگداشت روز قدس یادگار امام بزرگوار و از دیر پاترین مناسبت هایی است که در شرایط گوناگون در ایران و خیلی از کشورهای  جهان برگزار شده است.

دلیل  استمرار پر شکوه این روز ، استراتژیک بودن مبارزه با  ظلم وستم رژیم نامشروع صهیونیستی است که امام خمینی از قبل پیروزی  انقلاب اسلامی بر آن اصرار داشتند.

در طول چهار دهه گذشته تحولات فراوانی در جهان و به خصوص جهان اسلام و عرب اتفاق افتاد و خیانت های فراوانی به نفع اسراییل شکل گرفت.

نمونه های خیانت بار اخیر آن عادی سازی روابط تعدادی از کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی است .

اما استمرار روز قدس  و برگزاری مداوم آن،  می تواند نقشه های پلید دشمنان انقلاب و ایران را  دچار اخلال کند.

سال گذشته و امسال که بشریت دچار ویروس منحوس کرونا شده و درهمه شئون زندگی بشریت تاثیر  گذاشته است و اجتماعات مختلف بنا به توصیه های پزشکی محدود شده است، اگر چه راهپیمایی های گذشته انجام نمی شود اما جوهر و  و به  هر شکلی ماهیت ستیز با رژیم صهیونیستی باید همیشه زنده بماند.

مجمع روحانیون مبارز از مردم شجاع و انقلابی ایران وجهان دعوت می کند که بهر شکلی که با پروتکل های بهداشتی منافات نداشته باشد در روز جمعه آخر ماه رمضان به بزرگداشت روز قدس اهتمام ورزند و صدای مظلومیت مردم آواره فلسطین را تکرار کنند.

مجمع روحانیون مبارز

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.