عطریانفر عضو حزب کارگزاران سازندگی گفت: توصیه کارگزاران به جبهه اصلاحات تمرکز بر آقای ظریف است البته در این بین سد شخصی ظریف نیز وجود دارد، اما اگر نامزد مورد نظر اصلاح طلبان منحصرا آقای ظریف باشد وی از موضع فردی خود پایین آمده و همراهی خواهد کرد.

به گزارش جماران؛ عضو حزب کارگزاران سازندگی گفت: این حزب بر روی آقای ظریف توافق کرده است؛ اگر نامزد انحصاری اصلاح طلبان آقای ظریف باشد، او همراهی خواهد کرد.

محمد عطریانفر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در تشریح مواضع اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تصریح کرد: از نگاه حزب کارگزاران، شخصیت هایی، چون آقایان اسحاق جهانگیری، محمدجواد ظریف، مسعود پزشکیان، محمدرضا عارف و ... صلاحیت کافی را برای نامزدی دارند، اما از میان این چهره‌ها کسی که اجماع نخبگان و اقبال جامعه را نیز همراه داشته باشد؛ محمدجواد ظریف است.

وی خاطرنشان کرد: حزب کارگزاران سازندگی در کمیته سیاسی خود بر روی آقای ظریف توافق کرده است.

عطریانفر گفت: توصیه کارگزاران به جبهه اصلاحات تمرکز بر آقای ظریف است البته در این بین سد شخصی ظریف نیز وجود دارد، اما اگر نامزد مورد نظر اصلاح طلبان منحصرا آقای ظریف باشد وی از موضع فردی خود پایین آمده و همراهی خواهد کرد.

 

به صورت فردی با ظریف برای دعوت به حضور در انتخابات گفتگو شده

 

این فعال اصلاح طلب افزود: تاکنون به صورت فردی با آقای ظریف برای دعوت به حضور در انتخابات گفتگو شده، اما به صورت رسمی دیدار و گفت و گویی انجام نگرفته است.

عطریانفر همچنین با اشاره به سوابق اجرایی و مدیریتی علی لاریجانی نیز گفت: به دوستان اصولگرایم توصیه می‌کنم که به سراغ آقای لاریجانی بروند و او را به میدان رقابت بیاورند.

وی افزود: حضور لاریجانی به عنوان نماد جریان اصولگرایی و ظریف بعنوان نماد جریان اصلاح طلبی رقابت تنگاتنگ و معنادار بین خوب و خوب‌تر است.

عطریانفر یادآور شد: اگر اصلاح طلبان نتوانند چهره شاخصی را از درون خود به عنوان نامزد اجماعی معرفی کنند و در عین حال حضور آقای لاریجانی قرین به پیروزی باشد، چه بسا برخی از چهره‌های اصلاح طلب از ایشان حمایت کنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.