متکی، سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان اعلام کرد که شورای وحدت اصولگرایان به ۱۰ نامزد نامه نوشته نه ۹ نفر؛ نفر دهم رستم قاسمی است.

به گزارش جماران؛ سخنگوی شورای وحدت گفت: شب گذشته در برنامه جهان‌آرا در شبکه افق سیمای جمهوری اسلامی ابتدا نام ۹ نفر را به‌عنوان کسانی که به آن‌ها نامه نوشته شده است بیان کردم و سپس نام آقای رستم قاسمی نیز به‌عنوان نفر دهم اضافه شد، اما رسانه‌ها فقط نام ۹ نفر را منتشر کرده‌اند بدین وسیله لازم است اسامی ده‌گانه با ذکر نام آقای قاسمی تصحیح شود.

سخنگوی شورای وحدت در خصوص اسامی ۱۰ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری که آیت‌الله موحدی کرمانی رئیس جامعه روحانیت مبارز برای آنها نامه نوشته، توضیحاتی را بیان کرد.

منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت با ارائه توضیحی در خصوص اسامی 10 نامزد انتخابات ریاست جمهوری که آیت‌الله موحدی کرمانی رئیس جامعه روحانیت مبارز برای آنها نامه نوشت اظهار داشت: شب گذشته در برنامه جهان‌آرا در شبکه افق سیمای جمهوری اسلامی ابتدا نام 9 نفر را به‌عنوان کسانی که به آنها نامه نوشته شده است بیان کردم و سپس نام آقای رستم قاسمی نیز به‌عنوان نفر دهم اضافه شد اما رسانه‌ها فقط نام 9 نفر را منتشر کرده‌اند بدین وسیله لازم است اسامی ده‌گانه با ذکر نام آقای قاسمی تصحیح شود.

شایان ذکر است چندی پیش آیت‌الله موحدی کرمانی با ارسال نامه‌ای به 10 تن از کاندیداهای ریاست جمهوری از آن‌ها خواسته بود که رئوس برنامه‌ها و افراد شاخص در تیم کاری خود را معرفی کنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.