متکی سخنگوی شورای وحدت: امیدواریم عدم نام بردن از آیت الله موحدی کرمانی بعنوان رهبر جریان ارزشی و انقلابی در انتخابات ۱۴۰۰ که در قالب شورای وحدت نمود پیدا کرده، سهوی و از روی اشتباه بوده باشد.

به گزارش جماران؛ سخنگوی شورای وحدت در اظهاراتی به نحوه و محتوای تیزر انتخاباتی شبکه دو‌ سیمای جمهوری‌ اسلامی اعتراض کرد.

کمیته رسانه و ارتباطات شورای وحدت اعلام کرد: دکتر منوچهر متکی سخنگوی این شورا، نسبت به نحوه و محتوای تیزر انتخاباتی شبکه دو‌ سیمای جمهوری‌ اسلامی که در برنامه ۲۰/۳۰ پخش شد واکنش نشان‌داد.

 سخنگوی شورای وحدت با اشاره به اینکه تصمیمات و اتخاذ مواضع ‌و برنامه‌ها در شورای وحدت مبتنی بر خرد جمعی و مشارکت همه اضلاع جریان ارزشی و انقلابی است افزود: ساختار گفتمانی و تصمیم سازی در این شورا برپایه خرد جمعی و مشارکت همه اعضا استوار بوده و به‌دور از شخص محوری است.

دکتر متکی در پایان اضافه نمود: امیدواریم عدم نام بردن از حضرت آیت الله موحدی کرمانی بعنوان رهبر جریان ارزشی و انقلابی در انتخابات ۱۴۰۰ که در قالب شورای وحدت نمود پیدا کرده، سهوی و از روی اشتباه بوده باشد.

سخنگوی شورای وحدت با اشاره به وظیفه حرفه ای صدا وسیما در کمک به برپایی انتخاباتی پر شور و پر نشاط ابراز امیدواری کرد در آینده شاهد چنین اشتباهاتی نباشیم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.