ژنرال کنت مک‌کنزی فرمانده نیروهای تروریست‌ سنتکام گفت که دولت سابق آمریکا سیاست فشار حداکثری علیه ایران را در پیش گرفت و دولت بایدن نیز در حال حاضر به دنبال ارزیابی ماهیت آن است؛ نمی‌دانیم آیا این رویکرد حفظ خواهد شد یا به شکلی دیگر تغییر خواهد کرد.

به گزارش جماران؛ فرمانده نیروهای تروریست‌ سنتکام گفت که دولت فعلی آمریکا در حال ارزیابی سیاست فشار حداکثری علیه ایران است تا درباره حفظ یا تغییر آن تصمیم‌گیری کند.

ایلنا به نقل از آسوشیتدپرس نوشت: «کنت مک‌کنزی» فرمانده نیروهای تروریست‌ سنتکام گفت که دولت «جو بایدن» رئیس‌جمهوری آمریکا در حال ارزیابی سیاست فشار حداکثری علیه ایران است تا درباره حفظ یا تغییر آن تصمیم‌گیری کند.

وی گفت که دولت سابق آمریکا سیاست فشار حداکثری علیه ایران را در پیش گرفت و دولت بایدن نیز در حال حاضر به دنبال ارزیابی ماهیت آن است؛  نمی‌دانیم آیا این رویکرد حفظ خواهد شد یا به شکلی دیگر تغییر خواهد کرد.

«الیوت آبرامز» نماینده سابق آمریکا در امور ایران و ونزوئلا نیز پیش از این گفته بود که به‌رغم تعهد بالقوه بایدن نسبت به بازگشت به برجام، کارزار فشار تحریم‌ها علیه ایران در دولت وی نیز ادامه خواهد یافت.

وی با تکرار برخی یاوه‌گویی‌ها درباره سیاست‌های منطقه‌ای و ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که تحریم‌ها و فشار حداکثری در دولت بایدن دنبال خواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.