نقدعلی نماینده خمینی‌شهر در مجلس در رابطه با رد شدن طرح شفافیت آرا در مجلس گفت: مخالفان این طرح مقداری بر بحث سوء استفاده های شیاطین از این شفافیت تاکید داشتند که منجر به تخریب برخی شخصیت ها نشود.

به گزارش جماران؛ برنا نوشت: نماینده خمینی‌شهر در مجلس با اشاره به طرح شفافیت آرا گفت: مخالفان این طرح مقداری بر بحث سوءاستفاده‌های شیاطین از این شفافیت تاکید داشتند که منجر به تخریب برخی شخصیت‌ها نشود مخصوصا آنهایی که برای منافع ملی کشور رای داده‌اند.

محمدتقی نقدعلی، نماینده خمینی شهر در مجلس در رابطه با "طرح شفافیت آرا در مجلس" گفت: مخالفان این طرح مقداری بر بحث سوء استفاده های شیاطین از این شفافیت تاکید داشتند که منجر به تخریب برخی شخصیت ها نشود مخصوصا آنهایی که برای منافع ملی کشور رای داده اند. البته معتقد هستیم این نگرانی در طی زمان برطرف می شود و مردم و نمایندگان با شفافیت اخت می گیرند.

او ادامه داد: رایزنی هایی با مخالفان این طرح انجام شده و نگرانی آنها قابل رفع است و به زودی این طرح به صحن مجلس می آید. افتخاری است که شروع شفافیت از مجلس یازدهم کلید خورد و قطعا نمایندگان مجلس این را به عنوان یک «مدال» می خواهند به نام خود ثبت کنند. شفافیت را به عنوان یک مدال افتخار بر گردن می آویزیم. 

نقدعلی اظهار کرد: شروع هر کاری سختی هایی دارد، تحول در همه عرصه ها سختی دارد و این ها در زمان اندک مرتفع می شود. این شفافیت انقدر ثمرات دارد که ارزش به جان خریدن سختی ها را دارد. 

منبع: برنا 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.