زوران میلانوویچ رئیس جمهور کرواسی در پیامی به رئیس جمهوری کشورمان فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش جماران؛ رییس جمهوری کرواسی در پیامی به حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی سالگرد پیروزی انقلاب را تبریک گفت و خواهان توسعه روابط ایران و کرواسی شد.

رئیس جمهور کرواسی در پیامی به رئیس جمهوری کشورمان فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

در پیام زوران میلانوویچ به رییس جمهوری کشورمان آمده است: جناب آقای حسن روحانی، رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران ،مایه خرسندی است که از جانب خود و شهروندان جمهوری کرواسی تبریکات صمیمانه خود را به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ابراز نمایم.در این دوران چالش برانگیز که کشورهای سراسر جهان با همه گیری ویروس کووید-۱۹ مبارزه می کنند و هیچ کدام از کشورهایمان از تهدید آن در امان نبوده اند، برای جنابعالی و شهروندان ایران موفقیت و پیشرفت آرزو دارم.

در ادامه این پیام آمده است: ما در شرایط بسیار غیر معمولی هستیم که تاثیر عمده ای بر زندگی انسانها و اقتصاد در همه جهان گذاشته است. اعتقاد عمیق دارم که در کنار هم در مهار این ویروس موفق خواهیم شد و شهروندان خود را هرچه زودتر به زندگی عادی باز می گردانیم.امیدوار و مطمئن هستم که حتی در این زمان چالش بر انگیز؛ در توسعه موفقیت آمیز روابط جامع کرواسی و ایران سهیم خواهیم بود و به همکاری عمیق تر به خصوص در زمینه اقتصادی خواهیم رسید.خواهشمندم احترامات فائقه اینجانب را پذیرا باشید.«زوران میلانوویچ»

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.