حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: اگر محتواهای مربوط به آیت الله مصباح یزدی فرآوری شود این قابلیت برای سازمان تبلیغات اسلامی فراهم است که آن را در شبکه‌های تبلیغی و توزیعی نشر دهد.

به گزارش جماران؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از آمادگی این سازمان به منظور نشر آثار آیت الله مصباح یزدی خبرداد و گفت: سازمان ظرفیت عظیمی برای نشر آثار این فقیه مجاهد فراهم آورده است.

حجت الاسلام محمد قمی در نشست شورای بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه استان تهران اظهار داشت: در خصوص بهره‌مندی از آثار آیت الله مصباح یزدی در ساحت‌های گوناگون از جمله شبکه‌های تبلیغی، هیئات مذهبی، روحانیون مستقر در شهرها و روستاها همچنین شبکه قرآنی ۱۲ هزار نفره و گروه‌های جهادی همکار با سازمان تبلیغات، ظرفیت عظیمی را برای نشر آثار این فقیه مجاهد فراهم آورده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: اگر محتواهای مربوط به آیت الله مصباح یزدی فرآوری شود این قابلیت برای سازمان تبلیغات اسلامی فراهم است که آن را در شبکه‌های تبلیغی و توزیعی نشر دهد.

حجت الاسلام و المسلمین قمی ادامه داد: از اقدامات در حال انجام سازمان تبلیغات در خصوص بزرگداشت آیت الله مصباح یزدی می‌توان به ساخت قطعات ۳ دقیقه‌ای، تهیه ویدئو کامنت ها و حضور فعال و چشمگیر در شبکه شاد (دانش آموزی) اشاره کرد.

در ابتدای این نشست، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در سخنانی با اشاره به حدیث شریف «اَلْعُلَمَاءُ بَاقُونَ مَا بَقِیَ اَلدَّهْر» از امام علی (ع)، گفت: آیت الله مصباح یزدی (ره) مصداق بارز این حدیث شریف است. ‌

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.