ابراهیم رییسی در رابطه با پرونده هواپیمای اوکراینی گفت: «از همان ابتدای حادثه به سازمان قضایی نیرو‌های مسلح گفتیم که "همه ابعاد را دقیق بررسی کند. برخی افراد در داخل کشور به گونه‌ای حرف می‌زنند که انگار در این خصوص کاری نشده است.»

به گزارش جماران؛ رئیس قوه قضائیه تاکید کرد: ضدیت با فساد هزینه دارد و جیغ عده‌ای را درمی‌آورد اما مبارزه با فساد را با کار عادلانه و حق مدارانه و روحیه انقلابی ادامه می‌دهیم.

سید ابراهیم رئیسی امروز دوشنبه در جلسه شورای عالی قوه قضاییه، تاکید کرد: ضدیت با فساد هزینه دارد و جیغ عده‌ای را درمی‌آورد اما مبارزه با فساد را با کار عادلانه و حق مدارانه و روحیه انقلابی ادامه می‌دهیم.

رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه واکسن ملی از افتخارات بزرگ مردم ایران است که اگر به تولید انبوه برسد همه ملت‌ها می‌توانند از آن بهره‌مند شوند، اظهار کرد: تدبیر رهبری در تحریم واکسن آمریکایی و انگلیسی، برای صیانت از جان مردم در برابر کسانی بود که بدون توجه به جان انسان‌ها، دنبال منافع خود بودند؛ ایران، آزمایشگاه واکسن آمریکایی و انگلیسی نیست.

وی گفت: یکی از جلوه‌های اعتماد به نفس ملی، تولید واکسن ایرانی است؛ اعتماد به نفس ملی و فرهنگ «ما می‌توانیم»، زمینه‌ساز تمدن نوین اسلامی است؛ برخی مبتلا به ویروس خودتحقیری هستند که این ویروس اگر از ویروس کرونا خطرناک تر نباشد کمتر هم نیست.

رئیس قوه قضاییه بیان کرد: وقایع اخیر آمریکا بروز ساختار ظالمانه آمریکا و نگاه‌های استکباری آنها به مردم است؛ بدبخت، کسانی هستند که در داخل و یا منطقه سرنوشت خود را به آمریکایی‌ها گره زده‌اند و آمریکا را قبله گاه خود می‌دانند.

رییسی درخصوص آخرین وضعیت پرونده اوکراینی گفت: درخصوص کلیه فروض و ادعاها در این پرونده، تحقیقات مفصل کارشناسی، میدانی، بازسازی صحنه و ... صورت گرفته است؛ تحقیقات دادسرا تمام شده و پرونده در مراحل بعدی رسیدگی با جدیت دنبال خواهد شد؛ برکشف حقیقت و دادرسی عادلانه تاکید داریم؛ خط قرمزی برای رسیدگی به هیچ فرضیه و درخصوص هیچ شخصی، نداریم؛ بعضی‌ها برای خوش‌آمد دیگران، به گونه‌ای موضع می‌گیرند که انگار مطلع نیستند چه کار قابل تقدیری انجام شده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور نیز در جلسه امروز شورای عالی قوه قضاییه، تصریح کرد: تمهدید مقدمات لازم برای اجرای قانون بازپس گیری اموال نامشروع از همین امروز آغاز شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.

  • ناشناس

    انشالله در زمانبندی بررسی و اعلام نتایج هم همینگونه باشید

    پاسخ