حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران گفت: برخی از افراد درصدد هستند بین مراجع بزرگوار تقلید اختلاف ایجاد کنند اما بصیرت مراجع مانع تحقق اهداف آنها می شود.

به گزارش جماران؛ به نقل از مرکز خبر حوزه، حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران تاکید کرد: رابطه بسیار خوب و مستحکمی میان رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضرت آیت ‌الله سیستانی وجود دارد و این ارتباط روز به روز قوی‌تر شده است.

وی در دیدار قائم مقام فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی و مدیر عامل بنیاد هدایت اظهار داشت: رابطه بسیار خوب و مستحکمی میان رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضرت آیت ‌الله سیستانی وجود دارد و اگر چه برخی افراد چشم طمع دارند که این ارتباط را از بین ببرند، ولی به لطف خدا این ارتباط روز به روز قوی‌تر شده است.

برخی از افراد درصدد هستند بین مراجع بزرگوار تقلید اختلاف ایجاد کنند اما بصیرت مراجع مانع تحقق اهداف آنها می شود. 

نماینده آیت الله سیستانی تصریح کرد: حفظ نظام اسلامی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، اگر خدای ناکرده روزی نظام اسلامی آسیب ببیند، همه آسیب می‌بینند و باید دست به دست هم بدهیم و از آن محافظت کنیم.

وی همچنین با اشاره به وضعیت نامطلوب معیشت طلبه ها و مبلغان حوزوی گفت: باید به مشکل های معیشتی طلاب توجه داشته باشیم و راهکارهای پایداری برای حل این مساله پیدا کنیم.

قائم فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی نیز در این دیدار به ارائه گزارشی از برنامه‌های فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی پرداخت و برخی از آثار و برکت های فعالیت‌های تبلیغی روحانیان در سراسر کشور را مطرح کرد.

حجت الاسلام سید ناصر میرمحمدیان در ادامه برخی از مسائل و مشکل های پیش روی روحانیان در بحث تبلیغ را مطرح کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.